شهرداری آستارا در خانه بدنبال خروج از بن‌بست؛ ملوان مسافر پایتخت برای حفظ جایگاه

d8b4d987d8b1d8afd8a7d8b1db8c d8a2d8b3d8aad8a7d8b1d8a7 d8afd8b1 d8aed8a7d986d987 d8a8d8afd986d8a8d8a7d984 d8aed8b1d988d8ac d8a7d8b2 d8a8 61ce9f91e7e2f

به گزارش خبرنگار عامل، هفته دوازدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور ، از عصر شنبه ۱۱ دی ماه آغاز می‌شود که در یکی از این دیدارها، تیمهای فوتبال شهرداری آستارا و ویستاتوربین مقابل هم قرار می‌گیرند.

این دیدار به میزبانی تیم شهرداری بندرآستارا و در ورزشگاه تازه بازسازی شده وحدت این شهر برگزار می‌شود تا تیم شهرداری آستارا برای دومین بار در رقابتهای فصل جاری در ورزشگاه خانگی خود به میدان برود که پیشتر در ورزشگاه سردارجنگل رشت انجام می‌شد.

شهرداری آستارا کهاکنون در رده دهم جدول لیگ دسته یک قرار دارد، طی هفته های اخیر بر روی ریل ناکامی حرکت کرده است، در این دیدار خانگی به طور حتم به دنبال کسب سه امتیار و تغییر جایگاه خود خواهد بود.

شهرداری استارا چند هفته‌ای است که طعم شیرین پیروزی را نچشیده و در چند دیدار اخیر خود تساوی های سریالی را در کارنامه ثبت کرده و یا متحمل شکست شد و به همین دلیل این تیم از رقابت بالای جدول در هفته های نخست به نیمه دوم جدول رده بندی سقوط کرد.

با توجه به اینکه تیم ویستاتوربین پایین تر از شهرداری آستارا در جدول رده بندی قرار دارد، تیم شهرداری آستارا با پیروزی در بازی خانگی خود، فاصله‌اش را با این تیم و سایر تیمهای نیمه دوم جدول افزایش می‌دهد و از سوی دیگر، فاصله خود را با تیمهای میانه جدول و صدرنشین نیز کاهش خواهد داد.

به همین دلیل این دیدار خانگی برای تیم شهرداری آستارا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چون این تیم می‌تواند با برتری در این بازی، سه امتیاز شیرین این دیدار را تصاحب و پس از مدتها به یک پیرووی دست یابد تا این پیروزی، نتیجه‌ای برای شروع مجدد روند روبه رشد این تیم باشد.

هم اینک و تا پایان هفته یازدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تیم شهرداری بندرآستارا با کسب ۱۴ امتیاز در مکان دهم و تیم فوتبال ویستاتوربین تهران با کسب ۱۲ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده‌بندی قرار دارند.

ملوان در تهران به دنبال حفظ صدرنشینی است

اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده استان گیلان در رقابتهای لیگ دسته اول کشور، در هفته دوازدهم این مسابقات باید عصر شنبه در دیداری همزمان، در تهران رو در روی تیم فوتبال سایپا قرار گیرد.

ملوانان که هم اینک شرایط مناسبی در جدول رده‌بندی دارند و چند هفته‌ای است که صدرنشین این مسابقات هستند، برای حفظ و تداوم صدرنشینی خود، به دنبال کسب پیروزی در این بازی خارج از خانه هستند تا با غلبه بر سایپا، همچنن صدرنشین لیگ باشند.

تیم ملوان طی هفته‌های اخیر با انجام بازی های قابل قبول ، نتایج مناسبی نیز کسب کرده اما به دلیل فشردگی جدول بین تمیهای صدرنشین ، با یک لغزش ، این تیم جایگاه خود را به سایر رقبا خواهد داد و به همین دلیل بازی این تیم مقابل سایپا نیز از اهمیت ویژه‌ای برخودار است.

از سوی دیگر تیم سایپا نیز تاکنون نتوانسته در رقابتهای لیگ دسته اول نتایج خوبی را کسب کند و هم اینک جاگیگاه مناسبی نیز در جدول رده‌بندی ندارد و به همین دلیل ملوانان می‌توانند از این فرصت نهایت استفاده را برده و در شرایطی که سایپا وضعیت مناسبی ندارد، برابر این تیم به پیروزی برسد.

تا پایان هفته یازدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان، ملوان با کسب ۲۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم سایپا نیز با کسب ۱۱ امتیاز در رتبه چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردازند که تیمهای ملوان و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مسابقات سرنوشت‌ساز بانوان ملایر در لیگ برتر هندبال کشور

ج دی ۱۰ , ۱۴۰۰
به گزارش عامل؛ فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر هندبال زنان باشگاه‌های کشور با حضور هشت تیم آغاز شد و تیم بانوان ملایری‌ با کسب عنوان سوم مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور موفق شدند برای نخستین بار به لیگ برتر هندبال صعود کنند. هفدهمین دوره لیگ برتر هندبال با حضور […]
d985d8b3d8a7d8a8d982d8a7d8aa d8b3d8b1d986d988d8b4d8aae2808cd8b3d8a7d8b2 d8a8d8a7d986d988d8a7d986 d985d984d8a7db8cd8b1 d8afd8b1 d984db8c 61ce9f998c6b0

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.