شهادت بهترین نعمت الهی است/ ترویج فرهنگ ایثار وظیفه همه مدیران است

عامل/گلستان استاندار گلستان با اشاره به اینکه خداوند متعال بهترین نعمت خود یعنی شهادت را به خواص خود اعطا کرده است، گفت: ترویج فرهنگ ایثار وظیفه همه مدیران و مسئولان است.

دکتر علی محمد زنگانه در مراسم یادواره سیدالشهدای مقاومت، سردار حاج قاسم سلیمانی و ۱۲۵ شهید کارمند استان گلستان با اشاره به اینکه نعمت های الهی به خلائق را گرامی بداریم، افزود: شهادت بالاترین نعمتی است که خداوند به بندگانش عطا می کند.

وی با بیان اینکه شهادت را نباید فقدان و از دست دادن ترجمه کنیم، خاطرنشان کرد: اتفاقا شهادت به معنای به دست آوردن است که بهترین متاعی که به دست می آورند رضوان و رضایت الهی است. 

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه همه ما محکوم به فنا و مردن هستیم، ادامه داد: زمانی این کشته شدن ارزشمند است در مسیر حق، اسلام، قرآن و ولایت باشد.

زنگانه با اشاره به آیات و روایات دینی مبنی بر جایگاه شهدا در نزد پروردگار متعال، اضافه کرد: هیچ چیز در نزد پروردگار محبوب تر از قطره خونی که در راه حق ریخته می شود، نیست زیرا شهدا با خدای خود معامله کرده و حضرت حق بالاترین پاداش را به آنان اعطا می کند.

وی شهدا را تنها کسانی دانست که آرزو می کنند در دنیا دوباره حاضر شوند و به مقام شهادت برسند، تصریح کرد: امروز یکی از رسالت های مردم و مسئولان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش عامل مراسم گرامیداشت سیدالشهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یادواره ۱۲۵ شهید کارمند استان گلستان در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه نینوا گلستان با حضور مدیران و مسئولان ارشد استانی و جمعی از رزمندگان و کارمندان برگزار شد. 

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دیوار صدرنشینی سپاهان در خانه فروریخت 

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
عامل/اصفهان در حساس‌ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور تیم سپاهان در خانه، سومین باخت خود را تجربه کرد و صدرنشینی را از دست داد. هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور جام «سردار دلها» امروز (چهارشنبه، ۱۵ دی‌ماه) با تقابل تیم‌های فولادمبارکه سپاهان و پیکان […]
d8afdb8cd988d8a7d8b1 d8b5d8afd8b1d986d8b4db8cd986db8c d8b3d9bed8a7d987d8a7d986 d8afd8b1 d8aed8a7d986d987 d981d8b1d988d8b1db8cd8aed8aa 61d5d86157d76

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.