پیگیری تامین و تقویت منابع بانکی و اشتغال آفرین برای کهگیلویه و بویراحمد

d9bedb8cdaafdb8cd8b1db8c d8aad8a7d985db8cd986 d988 d8aad982d988db8cd8aa d985d986d8a7d8a8d8b9 d8a8d8a7d986daa9db8c d988 d8a7d8b4d8aad8ba 61d5fe105d592

عامل/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی، پیگیر تامین اعتبارات منابع بانکی، تسهیلات و اشتغالزایی شد و با تبیین مشکلات، خواهان موافقت وزیر برای رفع موانع حوزه اقتصادی استان شد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی دیدار کرد.

سید علی احمدزاده در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی مشکلات و موانع حوزه اقتصادی، منابع و موانع بانکی، سرمایه گذاری و اشتغال در استان را تبیین کرد.

استاندار به میزان ناکافی و کم منابع و وضعیت مصارف بانکی استان، اشاره کرد و منابع بانکی را ناچیز برشمرد و خواهان توجه ویژه و تقویت آن شد.

وی همچنین به تدابیر و راهکاری در خصوص بخشی از منابع بانکی استان که در اختیار بانک های خصوصی بوده و در زمینه اشتغال و سرمایه گذاری به کار گرفته نمی شوند، تاکید کرد.

احمدزاده به مشکلات واحدهای تولیدی در استان پرداخت و بیان کرد: رویکرد اصلی بانک های استان حمایت از واحدهای تولیدی باشد و علاوه بر منابع بانک های دولتی، منابع بانک های خصوص فعال در استان نیز در جهت پیشرفت و توسعه بخش اقتصادی استان بکار گرفته شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار خواهان تقویت منابع بانکی، موافقت وهمراهی وزیر در گره‌ گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی، مشکلات سرمایه‌ گذاران، رفع موانع پیش روی تولید کنندگان، صادرات و توسعه سرمایه ‌گذاری در استان شد.

وی همچنین خواهان افزایش اختیارات بانک‌ ها در استان در پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و تسریع در روند امور مربوط به تولید و سرمایه گذاری شد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، مدیریت منابع بانکی مهم است، خواهان تسهیل در ارتباط بین سیستم بانکی با تولید کنندگان و سرمایه گذاران شد.

 استاندار تصریح کرد: گره گشایی از مشکلات موجود در بخش اقتصادی، صنعت و تولید استان و تحقق این مهم و هدایت درست منابع به سمت تولید و اشتغال از اولویت های اصلی ما در برنامه های کار استان است.

وی افزود: تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد که واحد تولیدی، کوچک، متوسط و بزرگ در استان تعطیل شود و یا بر واحدهای راکد و تملیکی افزوده شود.

استاندار خاطرنشان کرد: مطالبات درخواسته ها و مشکلات واحدهای صنعتی و کارگاهی را با همراهی مدیران مربوطه در استان و کشور بررسی و پیگیری خواهم کرد. 

در این دیدار وزیر اقتصاد و دارایی رفع مشکلات منابع بانکی، حل مشکلات فعالان اقتصادی و حمایت از تولید در استان را یکی از اولویت ها بیان کرد.
سید احسان خاندوزی با بیان اینکه، تقویت منابع بانکی در صدر فعالیت های اقتصادی و اولویت است، اظهار کرد: دغدغه تامین منابع مالی بانکی برای رونق بخش اقتصادی و تقویت بنگاه‌ های تولیدی برطرف می‌ شود.

به گزارش عامل به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، وزیر امور اقتصادی و دارایی در رابطه با کمک به شبکه بانکی و تامین و تقویت منابع بانکی استان و تسهیل در ارتباط بین سیستم بانکی با تولید کنندگان و سرمایه گذاران قول مساعد داد و در این خصوص دستورات ویژه ای صادر کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در سفر خود به تهران، دیدارهای جداگانه هم با وزیر آموزش و پرورش و وزیر نیرو داشت.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رونمایی از نشان ذوالفقار سردار سلیمانی توسط هنرمند یاسوجی

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
عامل/کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی ارزشمند و فرهنگی از سوی اداره‌کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد نشان ذوالفقار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که توسط یکی از هنرمندان صنایع‌دستی در شهر یاسوج تولیدشده بود با حضور مسئولان رونمایی شد. مجید صفایی در آیین رونمایی از این اثر […]
d8b1d988d986d985d8a7db8cdb8c d8a7d8b2 d986d8b4d8a7d986 d8b0d988d8a7d984d981d982d8a7d8b1 d8b3d8b1d8afd8a7d8b1 d8b3d984db8cd985d8a7d986 61d5fe179d159

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.