ساعی: از پولادگر می‌خواهم کنار ما بماند/ با همه توان از بانوان حمایت می‌کنیم

d8b3d8a7d8b9db8c d8a7d8b2 d9bed988d984d8a7d8afdaafd8b1 d985db8ce2808cd8aed988d8a7d987d985 daa9d986d8a7d8b1 d985d8a7 d8a8d985d8a7d986 61d571fc0d040

رییس جدید فدراسیون تکواندو از پولادگر خواست تجربیاتش را در اختیار او قرار دهد.

به گزارش عامل، هادی ساعی پس از انتخاب به عنوان رییس جدید فدراسیون تکواندو گفت: جا دارد از آقای پولادگر که سال‌ها برای تکواندو زحمت کشید و من افتخاراتم را در زمان مسئولیت ایشان به دست آوردم، تشکر کنم.

تکواندو برای همه ما اصل است و اگر نبود ما امروز دور هم جمع نمی‌شدیم. به نوبه خودم از آقای پولادگر خواهش می‌کنم همچنان کنار ما باشند. تجربه ایشان را با پول نمی‌توان خرید و از او می خواهم کنار ما باشند تا از تجربیاتشان استفاده کنیم.

امیدوارم نماینده خوبی برای کل خانواده تکواندو باشم و نمی خواهم کسی را دور کنم. از همه می خواهم کمک کنند.

وی در پایان گفت: قطعا همه اعضای خانواده تکواندو می‌توانند به ما کمک کنند. از همه اعضای مجمع و خانواده تکواندو تشکر می‌کنم.

ساعی همچنین گفت: انتخابات سختی بود و رقابت هم خیلی سنگین بود اما در نهایت خانواده تکواندو تصمیم گرفت و امیدوارم این لیاقت را داشته باشم. همه باید کنار هم جمع شوند تا از همه پتانسیل خانواده بزرگ تکواندو استفاده کنیم.

وی افزود: برنامه های مختلفی داریم. مهمترین برنامه ما المپیک پاریس است و وقت کمی هم داریم، البته این موضوع برای همه دنیاست و باید سریع برنامه ریزی کنیم. کسب سهمیه بر اساس رنکینگ است و بچه ها باید در مسابقات مختلف امتیاز جمع کنند. کمی عقب هستیم و باید سریع‌تر کارمان را شروع کنیم.

پرافتخارترین ورزشکار ایران در المپیک، ادامه داد: ما در رده نوجوانان قهرمانان خوبی داشتیم اما وارد بزرگسالان نشدند چرا که نمی توانند رقابت خوبی در این رده داشته باشند. بر همین اساس قصد داریم تیم امید را راه اندازی کنیم. این‌ها سرمایه تکواندوی ما هستند. ما در المپیک جوانان ۲ طلا گرفتیم اما این دو قهرمان الان نیستند. در حوزه قهرمانی، مربیان و پیشکسوتان چهره های خوبی داریم که بیرون مانده اند و باید از آن ها استفاده کنیم.

وی درباره تغییر کادر فنی تیم ملی نیز خاطرنشان کرد: در گذشته هم وقتی مدیر فنی بودم سعی کردم از تمام پتانسیل تکواندو استفاده کنم و در ۳ سال فکر می کنم ۲۰ مربی را در رده های مختلف استفاده آوردم. باید از مربیان بازیکن‌ساز که خیلی‌ها را معرفی کرده اند استفاده کنیم. مثلا اگر یک مربی بازیکنانی معرفی کرده حتما در تیم ملی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی درباره احتمال تغییر فریبرز عسکری گفت: فعلا اردوها تعطیل شده است. اولین رویداد مسابقات کشورهای اسلامی است باید بیینیم چه اتفاقی می افتد.

ساعی درباره احتمال استفاده از مهماندوست خاطرنشان کرد: ما از تمام پتانسیل خود استفاده می کنیم. او از مربیان خوب تکواندوی ایران است اما فعلا آنجا مشغول هستند.

ساعی با تاکید بر اهمیت جایگاه بانوان گفت: ما مخصوصا در رده های پایه بانوان پتانسیل بسیار خوبی داریم و این را در المپیک ریو اثبات کردیم. معتقدم حتی مدال ها می تواند خوشرنگ‌تر هم باشد. هدف این است که برای المپیک بعدی حداقل ۲ سهمیه در بانوان کسب کنیم. ما به بانوان اعتقاد داریم و امیدوارم آن ها هم خودشان را نشان بدهند. ما از آن ها با همه توان حمایت می کنیم.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

وزیر دفاع آمریکا پشت درهای بسته به کنگره درباره خروج از افغانستان پاسخ می‌دهد

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
وزیر دفاع آمریکا، هفته آینده درخصوص خروج آمریکا از افغانستان، در کنگره پاسخ خواهد داد؛ اما این جلسه قرار است خارج از دید عموم برگزار شود. به گزارش عامل، به نقل از پایگاه خبری دیفنس نیوز، “کمیته روابط خارجی سنای آمریکا” اعلام کرد که  لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا و […]
d988d8b2db8cd8b1 d8afd981d8a7d8b9 d8a2d985d8b1db8cdaa9d8a7 d9bed8b4d8aa d8afd8b1d987d8a7db8c d8a8d8b3d8aad987 d8a8d987 daa9d986daafd8b1 61d5720530fea

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.