اعلام برنامه ۳ هفته نخست لیگ تکواندوی زنان

d8a7d8b9d984d8a7d985 d8a8d8b1d986d8a7d985d987 dbb3 d987d981d8aad987 d986d8aed8b3d8aa d984db8cdaaf d8aadaa9d988d8a7d986d8afd988db8c d8b2 61d2d0bf05fd9

دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول و دوم لیگ تکواندو زنان “جام کوثر” با حضور ۱۶ تیم به ترتیب طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه(۱۶ و ۱۷ دی‌) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش عامل، دیدارهای هفته اول و دوم از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول و دوم، هفدهمین دوره لیگ تکواندو زنان “جام کوثر” «یادواره شهیده شاخص ورزش کشور بانو شیرین روحانی راد» با حضور ۱۶ تیم، روزهای پنج‌شنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ دی‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

هشت تیم آترا، اوج، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، پایگاه سلامتی رها، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو دورود در گروه اول قرار دارند که روز پنج‌شنبه – ۱۶ دی‌ماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

تیم‌های آینده سازان لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)، لوازم خانگی کن، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو استان کرمان و هیات تکواندو استان هرمزگان در گروه دوم روز جمعه – ۱۷ دی‌ماه به مصاف یکدیگر می‌روند.

برنامه رقابت‌ها به شرح زیر است:

«گروه اول / پنج‌شنبه – ۱۶ دی‌ماه»

هفته اول
تیم اوج – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان خوزستان
تیم پایگاه سلامتی رها- تیم آترا
تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان مازندران

هفته دوم
تیم اوج – تیم هیات تکواندو استان خوزستان
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان مازندران
تیم پایگاه سلامتی رها – تیم هیات تکواندو دورود
تیم آترا – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه

هفته سوم
تیم اوج – تیم آترا
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم پایگاه سلامتی رها
تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم هیات تکواندو استان خوزستان

«گروه دوم / جمعه – ۱۷ دی‌ماه»

هفته اول
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم هیات تکواندو استان فارس
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان – تیم هیات تکواندو استان کرمان
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) – تیم لوازم خانگی کن

هفته دوم
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان – تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)
تیم هیات تکواندو استان کرمان – تیم هیات تکواندو استان فارس

هفته سوم
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم هیات تکواندو استان کرمان
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم هیات تکواندو استان هرمزگان
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان فارس
تیم لوازم خانگی کن – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اعزام تیم‌های خوزستانی به مسابقات دو و میدانی باشگاه‌های کشور

د دی ۱۳ , ۱۴۰۰
عامل/خوزستان تیم‌های دو و میدانی آقایان و بانوان خوزستان در مسابقات داخل سالن باشگاه‌های کشور شرکت می‌کنند. رضا بوعذار سرپرست تیم دو و میدانی شهرداری هویزه در گفت و گو با عامل، اظهارکرد: این رقابت‌ها ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه در تهران برگزار می‌شود که خوزستان با تیم کامل در این […]
d8a7d8b9d8b2d8a7d985 d8aadb8cd985e2808cd987d8a7db8c d8aed988d8b2d8b3d8aad8a7d986db8c d8a8d987 d985d8b3d8a7d8a8d982d8a7d8aa d8afd988 61d2d0c6b2b6d

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.