آیین آزادسازی تعدادی از مجرمین زندان‌های استان کرمان برگزار شد

d8a2db8cdb8cd986 d8a2d8b2d8a7d8afd8b3d8a7d8b2db8c d8aad8b9d8afd8a7d8afdb8c d8a7d8b2 d985d8acd8b1d985db8cd986 d8b2d986d8afd8a7d986e2808c 61d5738dd7b39
آیین آزادسازی تعدادی از مجرمین زندان‌های استان کرمان برگزار شد

عامل/کرمان آیین آزادسازی تعدادی از محکومین جرائم غیرعمد و سبک زندان‌های استان کرمان در مکتب شهید سلیمانی در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

عامل/ کرمان یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در این مراسم بیان کرد: حضور پر شور و باانگیزه در مزار شهید سلیمانی برای استکبار جهانی یک پیام روشن و آشکار را به دنبال دارد.
وی افزود: مستکبرین فکر کردند اگر با طراحی و توطئه یک اقدام شرورانه فرمانده مقاومت را به شهادت‌ برسانند نور وجود او را خاموش خواهند کرد غافل از این‌که خورشید مکتب حاج قاسم در دل جوانان امت اسلامی درخشان‌تر می‌تابد و مسیر مقاومت را روشن‌ می‌سازد.
موحد ادامه داد: مستکبرین بدانند اگر مجامع بین‌المللی از مجازات عاملیت این اقدام شرورانه عاجز بودند، این عجز مانع از بی‌مجازات ماندن این جنایتکاران نخواهد بود و اگر دقایقی از عمر ننگینشان باقی‌مانده باشد به سزای عملشان خواهند رسید.
وی عنوان کرد: در مکتب حاج قاسم سلیمانی در نهضت آزادسازی جرائم غیرعمد و عمد سبک به همت بلند خیرین، کمیته‌های صلح و سازش و ستاد دیه استان ۵۶۹ نفر زندانی در ‌پنج مرحله آزاد شدند؛ حتی امروز یک نفر محکوم به قصاص از اعدام نجات یافت.
موحد در ادامه گفت: امروز و در پنجمین مرحله برگزاری نهضت آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد و عمدسبک دو گروه ۱۸ نفره از زندانیان جرائم عمدسبک به نیت سن پربرکت حضرت زهرا (س)  و ۶۳ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد به نیت سن پربرکت شهید سلیمانی آزادی خود را به دست آورده و به آغوش خانواده برگشتند.
در ادامه سرهنگ محمدعلی نظری، جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، بیان کرد: یکی از خصوصیات بارز حاج قاسم گذشت بود؛ مستکبرین فکر می‌کردند با حذف فیزیکی حاج قاسم ترویج انقلاب و مکتب حاج قاسم تمام می‌شود در صورتی که نه تنها تمام نشده بلکه فکر و تدبیر خاج قاسم به همه نسل‌ها منتقل شده است.
وی افزود: حتی شاهدیم مردم حاج قاسم را بیش از مسئولین شناختند و ما به تدریج دشمن را از پا می‌اندازیم.
نظری تصریح کرد: این‌که مستکبرین حتی در فضای مجازی از نشر یک مطلب یا هشتگ ترس دارند و اقداماتی برای جلوگیری از ترویج آن‌ انجام می‌دهند نشان‌دهنده این است که ما راه درست را انتخاب کرده و به دنبال همان تمدن‌سازی که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند هستیم.
وی تصریح کرد: کاری که امروز در حال انجام است یکی از آرزوهای حاج‌ قاسم بود زیرا حاج قاسم حتی در حل مشکلات قضایی مردم نیز کمک می‌کرد؛ جریان‌سازی مکتب حاج قاسم برای بزرگ‌ترین ضربه به مستکبرین آغاز شده و قطعا مسبب از بین رفتن آن‌ها خواهد شد.
نظری تشریح کرد: ارائه نظام‌های فکری حاج‌ قاسم را از سال پیش شروع کردیم که از طریق پژوهشکده‌های مختلف و پایان‌نامه‌های دانشگاهی در حال جمع‌آوری است و به زودی به صورت جامع در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
وی تأکید کرد: مردم با اقدامات خیرخواهانه در راه حاج قاسم قدم برداشته‌اند، امیدواریم مسئولین نیز مکتب حاج قاسم را سرلوحه امور خود قرار دهند.
انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

افزایش ۲۳ درصدی تولید شمش آلومینیوم

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
طبق آمار ارائه شده از سوی سازمان توسعه و نوساری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، از وضعیت تولید آلومینیوم در ۹ ماهه سال جاری، چهار شرکت بزرگ تولیدکننده آلومینیوم کشور در مجموع بالغ بر ۴۰۰ هزار تن شمش آلومینیوم تولید کرده‌اند که نسبت به ۹ ماهه نخست سال گذشته […]
d8a7d981d8b2d8a7db8cd8b4 dbb2dbb3 d8afd8b1d8b5d8afdb8c d8aad988d984db8cd8af d8b4d985d8b4 d8a2d984d988d985db8cd986db8cd988d985 61d573956562a

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.