“ثوری” دست از سر بوکس ایران بردارد/ حق بوکسورهای کرمانشاه را خوردند

d8abd988d8b1db8c d8afd8b3d8aa d8a7d8b2 d8b3d8b1 d8a8d988daa9d8b3 d8a7db8cd8b1d8a7d986 d8a8d8b1d8afd8a7d8b1d8af d8add982 d8a8 61d57633254d1

عامل/کرمانشاه ملی پوش سابق بوکس ایران عملکرد حسین ثوری در دوره چهارساله ریاستش بر فدراسیون بوکس ایران را ضعیف خواند و گفت: آقای ثوری بهتر است دیگر دست از سر بوکس ایران بردارد.

بیژن باتمانی در گفت و گو با عامل، بااشاره به در پیش بودن انتخابات فدراسیون بوکس ایران، اظهارکرد: حسین ثوری در دوره چهار ساله ریاستش بر این فدراسیون عملکرد ضعیفی داشت و با این کارنامه ضعیف متاسفانه دوباره می خواهد ریاست فدراسیون را بدست گیرد.

وی ادامه داد: در دوره قبل هم ایشان هیچگونه رزومه مناسبی در بوکس نداشت و با سفارش و حمایت های پشت پرده ای که از او شد، به ریاست فدراسیون رسید و یک دبیر غیرقانونی را برای خود انتخاب کرد.

المپین سابق بوکس ایران افزود: آقای ثوری طی مدت چهار سال ریاستش بر فدراسیون حق خوری های زیادی در حق بوکسورهای کرمانشاهی کرد و چون با پیشکسوتان و بزرگان این استان مشکل داشت، حق بوکسورها را در انتخابی تیم ملی می خورد.

این پیشکسوت بوکس کرمانشاه به سابقه درخشان بوکس کرمانشاه در ایران و جایگاه بزرگان آن در این رشته اشاره کرد و گفت: از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیمی از مدال های بین المللی که در این رشته برای ایران کسب شده، توسط بوکسورهای کرمانشاهی بدست آمده، بنابراین جایگاه قدرتمندی در بوکس ایران داریم، موضوعی که رئیس فدراسیون نمی خواست آن را ببیند.

باتمانی تصریح کرد: آقای ثوری با بزرگان بوکس کرمانشاه اختلاف داشت و ما هم او را به عنوان رئیس فدراسیون قبول نداشتیم، بنابراین تاجایی که می توانست به بوکس کرمانشاه ضربه زد.

دارنده مدال طلای بوکس آسیا ادامه داد: آقای ثوری در دوره ریاست خود بر فدراسیون بوکس عملکرد موفقی نداشت و مدام هم از تاریخ سازی دم می زند، درحالی که مدال برنز آقای “شه بخش” را  نباید به پای خودش بنویسد، چراکه “شه بخش بوکسوری بسیار باهوش، فنی، با استعداد و استثنایی است که حتی لیاقت کسب مدال طلای جهانی را هم دارد.

باتمانی یادآورشد: اکنون که انتخابات فدراسیون بوکس در پیش است، انتظار داشتیم که ایشان دیگر کاندیدا نشوند، اما دوباره برای ریاست بر فدراسیون خیز برداشته است.

وی در پایان درخصوص انتظار جامعه بوکس کرمانشاه از رئیس آینده فدراسیون هم گفت: آنچه که ما می خواهیم برقراری عدالت در بوکس ایران و دیدن جایگاه بوکس کرمانشاه به عنوان یکی از قطب های اصلی این رشته در کشور است.

انتخابات ریاست فدراسیون بوکس ایران ۱۸ دی ماه با دو کاندیدا – روح الله حسینی و حسین ثوری – برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

این افراد، بیمار نیستند

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
پیش‌داوری‌ها، برداشت‌ها و قضاوت‌های بسیاری درباره‌شان وجود دارد. با این وجود ترجیح می‌دهند سکوت کنند تا دیگران فکر کنند آنان افسرده یا خودخواهند. بیشتر، تنهایی را انتخاب می‌کنند. ترجیح می‌دهند سکوت کنند. با هر کسی به راحتی ارتباط برقرار نمی‌کنند و حریم شخصی خودشان را دارند. به افرادی که چنین […]
d8a7db8cd986 d8a7d981d8b1d8a7d8afd88c d8a8db8cd985d8a7d8b1 d986db8cd8b3d8aad986d8af 61d5763b17b2e

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.