انتخابات کمیسیون‌های فدراسیون تیراندازی باید باطل شود

d8a7d986d8aad8aed8a7d8a8d8a7d8aa daa9d985db8cd8b3db8cd988d986e2808cd987d8a7db8c d981d8afd8b1d8a7d8b3db8cd988d986 d8aadb8cd8b1d8a7d986 61c6c37b1bd3d

عامل/کرمانشاه انتخابات کمیسیون های ورزشکاران، داوران و مربیان فدراسیون تیراندازی درحالی چند هفته پیش برگزار شد که پس از اعلام نتایج انتخابات از سوی فدراسیون، برخی کاندیداها نسبت به نحوه برگزاری انتخابات و نتایج آن اعتراض داشتند.

یکی از معترضین برگزاری و نتایج این انتخابات، آرش نیکبخت مربی کرمانشاهی رشته اهداف پروازی است که دراین انتخابات در کمیسیون مربیان کاندیدا بود که در این خصوص به عامل گفت: مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی حدود یک تا دو ماه دیگر برگزار می شود، در این راستا به منظور مشخص شدن نمایندگان ورزشکاران، داوران و مربیان در این مجمع اخیرا فدراسیون اقدام به برگزاری انتخابات کمیسیون های مربوطه کرد.

وی ادامه داد: فدراسیون تیراندازی از حدود دو ماه پیش طی نامه ای از هیات های استانی خواست تا طبق آئین نامه ای که ابلاغ کرده بود ورزشکاران، داوران و مربیانی که شاخص های لازم را دارند برای حضور در انتخابات کمیسیون های فدراسیون معرفی کنند.

مربی کرمانشاهی رشته تیراندازی افزود: از کرمانشاه هم چهار مربی و داور و سه ورزشکار به عنوان کاندیدا در این انتخابات ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه انتخابات روز ۲۱ آذر به شکل آنلاین برگزار شد، گفت: یک روز پس از برگزاری انتخابات، فدراسیون طی نامه ای نتایج انتخابات را اعلام کرد که همان زمان برخی از کاندیداها نسبت به نحوه برگزاری انتخابات و نتایجی که اعلام شده بود، اعتراض داشتند.

نیکبخت که در لیست اصلی اعلامی از سوی فدراسیون نامش در میان کاندیداهای انتخاب شده نبوده،  یادآور شد: باتوجه به درخواست کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات کمیسیون ها مبنی بر انتشار نتایج کلی انتخابات، فدراسیون در روزهای اخیر نتایج کلی انتخابات کمیسیون های مختلف را منتشر کرده است.

وی با بیان اینکه برای انتخابات فدراسیون تیراندازی از کمیسیون مربیان، چهار مربی حق رای در مجمع دارند، ادامه داد: نکته مورد توجه در لیستی که اخیرا از سوی فدراسیون منتشر شده این است که نام من به عنوان چهارمین کاندیدای انتخاب شده با ۲۰ رای وجود دارد، درحالیکه در لیست اصلی که فدراسیون یک روز پس از انتخابات منتشر کرد هیچ نامی از من وجود ندارد.

این مربی کرمانشاهی رشته تیراندازی اظهار کرد: در لیست کلی منتشر شده، تعداد آرای من در ردیف چهارم با یک مربی دیگر  که در ردیف پنجم قرار گرفته مانند هم است و هر دو ۲۰ رای کسب کرده ایم، اما طبق لیست اصلی اعلام شده از سوی فدراسیون این مربی در جایگاه چهارم قرار گرفته و هیچ نامی از من نیست.

وی تاکید کرد: در اعتراضی که به فدراسیون داشته ام، دلایلی برای این اقدامشان عنوان کردند که در هیچ کجای آیین‌نامه به آن اشاره نشده است.

نیکبخت در ادامه با بیان اینکه برخی از کاندیدها(مربیان و داوران ) به مهندسی شدن انتخابات و وجود برخی ابهامات در دستورالعمل ابلاغی انتخابات معترض هستند، اعلام کرد: باتوجه به تعداد بالای معترضین و دلایل مطرح شده از سوی آنها، لازم است ضمن بررسی مجدد این انتخابات، نسبت به ابطال انتخابات کمیسیون های مربیان و داوران اقدام و دستورالعمل آن نیز طی یک اصلاحیه شفاف شود.

وی در پایان گفت: علیرغم اینکه تاکنون اعتراضات زیادی به فدراسیون شده، اما تاکنون هیچگونه اقدام موثری در جهت رفع ابهامات و احقاق حق معترضین صورت نگرفته و اکثر معترضین هم خوستار ابطال این انتخابات هستند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

گردشگران عراقی در راه همدان/ ظرفیت‌های گردشگری سلامت معرفی می‌شود

ش دی ۴ , ۱۴۰۰
عامل/همدان معاون گردشگری اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان همدان از نشست مشترک نمایندگان گردشگری استان با فعالان گردشگری کشور عراق برای میزبانی دو جانبه فعالان گردشگری و معرفی و آشناسازی ظرفیت‌های گردشگری عراق و همدان خبر داد. علی خاکسار در گفت‌وگو با عامل، اظهار کرد: طی […]
daafd8b1d8afd8b4daafd8b1d8a7d986 d8b9d8b1d8a7d982db8c d8afd8b1 d8b1d8a7d987 d987d985d8afd8a7d986 d8b8d8b1d981db8cd8aae2808cd987d8a7 61c6c381d41fb

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.