۳۳۵ عملیات اطفا حریق و امداد و نجات توسط آتش نشانان سنندجی انجام شد

عامل/کردستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از انجام ۳۳۵ عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات خبر داد.

محمد سهیل فضل وزیری در گفت و گو با عامل اظهار کرد: از این تعداد عملیات انجام شده در پاییز امسال ۱۲۸ عملیات اطفاء حریق و ۲۰۷ عملیات امداد و نجات انجام شد.

وی افزود: ۱۲۸ عملیات اطفاء حریق انجام شده شامل ۳۰ مورد مسکونی، یک مورد اداری،۶ مورد تجاری،۲۵ مورد ماشین آلات،۲۰ مورد ضایعات و زباله، تاسیسات شهری یک مورد، فضای سبز، کشاورزی و مرتع و جنگل ۴۱ مورد و سایر مورد هم ۴ مورد بوده است.

فضل وزیری اعلام کرد: سقوط اشیاء و اجسام ۲ مورد، سقوط در چاه و ریزش چاه ۲ مورد، گرفتن حیوانات وحشی و موذی ۸۰ مورد، گیر کردن انگشتر ۲ فقره، سقوط از ارتفاع ۴ مورد، ریزش آوار یک فقره، انفجار گاز ۳ فقره، آسانسور ۲۹ فقره، محبوس در اماکن ۲۷ مورد، تصادفات ۲۹ فقره، آبگرفتگی و سیلاب ۷ مورد،۲۱ موارد سایر حوادث از جمله عملیات های امداد و نجات در سه ماهه پاییز است.

وی افزود: در حوادث رخ داده در سه ماهه پاییز امسال ۵۰ نفر از شهروندان دچار آسیب شده و ۵ نفر هم جان خود را از دست داده اند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد: در مجموع  در نه ماهه امسال ۱۴۷۶ عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده است.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های زمستانی کانون پرورش فکری خوزستان

س دی ۱۴ , ۱۴۰۰
عامل/خوزستان ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی و برخط استانی هم‌زمان با سراسر کشور در مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان آغاز شد. به گزارش عامل، ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی ویژه فصل زمستان در مراکز فرهنگی‌هنری استان آغاز شده و علاقه‌مندان از ۱۳ تا  ۱۹  دی ۱۴۰۰ فرصت دارند  در این […]
d8a2d8bad8a7d8b2 d8abd8a8d8aae2808cd986d8a7d985 daa9d8a7d8b1daafd8a7d987e2808cd987d8a7db8c d8b2d985d8b3d8aad8a7d986db8c daa9d8a7d986 61d4267fcb397

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.