معلمین نقش تعیین کننده ای در مسیر رشد و تربیت دانش آموزان برعهده دارند

عامل/کردستان نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در مراسم جشن ستارگان شهرستان مریوان گفت: معلمین نقش تعیین کننده ای در مسیر رشد و تربیت دانش آموزان برعهده دارند.

 شیوا قاسمی‌پور در مراسم جشن ستارگان شهرستان مریوان گفت: موفقیت کسب شده  دانش آموزان باید اولین قدم و هموار کننده برداشتن قدم های بیشتر جهت رسیدن به جایگاهی که بتوان در خدمت مردم بود، باشد.

وی با تاکید بر نقش بی بدیل خانه و مدرسه در سرنوشت دانش آموزان‌گفت: بعداز خانواده و تلاش و دلسوزی والدین در تربیت فرزندان، معلمین که در حقیقت رسالت انبیاء الهی را برعهده دارند نقش تعیین کننده ای در مسیر رشد و تربیت دانش آموزان برعهده دارند و باید قدردان این رسالت با اهمیت بود.

نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی از شهرستان مریوان، تصریح کرد: کسب موفقیت بیشتر نیازمند تلاش مضاعف و دوچندان است و باید امیدوارانه و پله به پله راه ترقی و پیشرفت را طی کرد و با اولویت بندی در خواسته ها به خواسته واقعی رسید.

وی گفت: مریوان از گذشته دارای جایگاه ویژه و خواستگاه ادیبان، شاعران، هنرمندان و انسان های بزرگ بوده است.

قاسمی پور افزود: شهرستان مریوان دارای موهبت های ارزشمندی هم چون مرز بین المللی باشماق، طبیعت بکر و مردمان متدین و خونگرم و وجود نیروی انسانی موفق توانمندی است که می شود از این ظرفیت و موهبت خدادادی در جهت توسعه و آبادانی بهره گرفت.

وی از جوانان و نوجوانان خواست تا از استعداد و توانایی خود در جهت خدمت به مردم استفاده کنند و خدمت به مردم قطعا رضایت خداوند را هم در پی خواهد داشت.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

انتقال تجارب نوآوری‌های حوزه کشاورزی در نشستی دانشجویی

ش دی ۴ , ۱۴۰۰
انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد رویداد «انتقال تجارب نوآوری‌های حوزه کشاورزی» را برگزار می‌کند.  به گزارش باشگاه دانشجویان عامل، در این رویداد با نوآوران زیست‌بوم کسب و کارهای خلاق کشاورزی در دو مقیاس ملی و دانشگاهی گفت‌وگوی دانشجویی انجام می‌شود. دکتر یاسر نیک‌پرست (مدیرعامل شرکت سرمایه نوآوری) […]
d8a7d986d8aad982d8a7d984 d8aad8acd8a7d8b1d8a8 d986d988d8a2d988d8b1db8ce2808cd987d8a7db8c d8add988d8b2d987 daa9d8b4d8a7d988d8b1d8b2db8c 61c6c4e70bdc0

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.