مدیرکل جدید کمیته‌امداد امام خمینی (ره) استان کردستان معرفی شد

d985d8afdb8cd8b1daa9d984 d8acd8afdb8cd8af daa9d985db8cd8aad987e2808cd8a7d985d8afd8a7d8af d8a7d985d8a7d985 d8aed985db8cd986db8c d8b1 61c459e284a93

عامل/کردستان مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان کردستان با حضور مسئولان استانی و کشوری در سنندج برگزار شد.

در این آیین که صبح پنجشنبه (۲دی ماه)  در اردوگاه علی بن ابی طالب در سنندج برگزار شد “رضا طوسی” به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کردستان منصوب و از خدمات “موسوی جم” مدیرکل سابق کمیته امداد کردستان تقدیر شد.

امام جمعه شهر سنندج گفت: برخود لازم می‌دانم از تلاش و زحمات باارزش دکتر موسوی جم تشکر و قدردانی کنم که در سنگر خدمت و محرومین و بینوایان وظایف خود را به نحو احسن انجام دادند.

ماموستا فایق رستمی امروز (۲دی) در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد کردستان اظهار کرد: امید است حضور نیروی جوان و کاربلدی همچون جناب دکتر رضا طوسی در این نهاد مقدس برای مردم این خطه پرثمر و مایه توسعه و پیشرفت در استان باشد.

وی عنوان کرد: خداوند کریم همه انبیا را مامور کرده تا انسان‌ها را به راه راست هدایت و در زمین واسع الهی مردم را به سوی توسعه، آبادانی، خدمت گذاری تامین زندگی انسان سوق دهد.

ماموستا رستمی اضافه کرد: خداوند لایزال رسولش را برای این غمخواری و رئوفیت و رحمت فرستاد و این درسی است برای همه بشریت و این آیه قرآن شامل همه مسئولین می‌شود.

به گفته وی؛ آیه لَقَد جاءَکُم رَسولٌ مِن أَنفُسِکُم عَزیزٌ عَلَیهِ ما عَنِتُّم حَریصٌ عَلَیکُم بِالمُؤمِنینَ رَءوفٌ رَحیمٌ﴿۱۲۸﴾ “به یقین، رسولی از خود شما بسویتان آمد که رنج‌های شما بر او سخت است؛ و اصرار بر هدایت شما دارد؛ و نسبت به مؤمنان، رئوف و مهربان است!” نشان دهنده این است که پیامبران تنها برای انجام فرایض دینی نیامده‌اند و برای توسعه جهان و زمین آمده‌اند.

ماموستا رستمی تاکید کرد: دین اسلام دین توسعه و عمران است و پیامبر اسلام می‌فرماید: به دنبال رزق و روزی بروید  و زیر طبقات زمین دربیاورید برای خدمت به بشریت و بر آسایش و راحتی انسان تاکید کرده است.

وی ادامه داد: امروزه دیده می‌شود خیرین و افراد ثروتمند که ثروت خود را در راه کمک به نیازمندان به ویژه در نهاد کمیته امداد صرف می‌کنند، این‌ها افرادی سخاوتمند هستند.

افزایش ۴۰ درصدی کمک‌های مردمی به کمیته امداد در سال جاری

در ادامه این مراسم، مدیرکل سابق کمیته امداد استان کردستان گفت: در روز معارفه خود بر نیروی انسانی، خدمت بی‌منت و همراه کردن مردم با امداد تاکید کردم و در بحث نیروی انسانی سعی شد بر شایستگی‌های افراد پرداخته شود و اگر ارتقائی صورت بگیرد بر اساس شایستگی‌های فرد باشد.

موسوی جم اضافه کرد: در بحث مددجویان در همان روزهای اول سعی بر این شد مددجویان واقع در شهرستان‌ها برای دریافت خدمت به مرکز استان مراجعه نکنند و سعی ما بر این بود که خدمات در نظر گرفته شده راس تاریخ مقرر انجام شود.

وی در خصوص همراه کردن مردم با کمیته امداد گفت: هرگاه مردم با کمیته همراه شدند پیشرفت‌های چشمگیری حاصل شده است و برای اعتماد سازی مردم جلسات مختلفی را با متنفذین، مسئولان و خیرین داشتیم خوشبختانه در این خصوص بسیار موفق عمل کردیم.

موسوی جم ادامه داد: کمک‌هایی که مردم در سال جاری به مناسبت‌های مختلف به کمیته امداد ارائه کردند؛ ۴۰ درصد و در رابطه با قربانی‌ها و نزولات بالای ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی در پایان از تلاش‌ها و کمک‌های خیر سنندجی “بهنام محمدی” و اعتماد ایشان به کمیته امداد کردستان تشکر کرد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کاهش شدید عمق تالاب انزلی /رسوبگذاری مشکل اساسی

پ دی ۲ , ۱۴۰۰
عامل/گیلان معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تالاب انزلی مشکل اساسی رسوب گذاری دارد و این روند افزایشی عمق تالاب را به شدت کاهش داده است. احمد لاهیجان زاده در نشست بررسی وضعیت تالاب های گیلان که در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد، با بیان اینکه […]
daa9d8a7d987d8b4 d8b4d8afdb8cd8af d8b9d985d982 d8aad8a7d984d8a7d8a8 d8a7d986d8b2d984db8c d8b1d8b3d988d8a8daafd8b0d8a7d8b1db8c d985d8b4 61c459e91f474

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.