حماسه ۹ دی ماه فتنه‌های برنامه‌ریزی “جریان غرب گرا” را در نطفه خفه کرد

d8add985d8a7d8b3d987 dbb9 d8afdb8c d985d8a7d987 d981d8aad986d987e2808cd987d8a7db8c d8a8d8b1d986d8a7d985d987e2808cd8b1db8cd8b2db8c 61c6c422c4217

عامل/همدان نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حضور حماسه آفرین و با بصیرت مردم در ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸، فتنه‌های برنامه‌ریزی جریان غرب‌گرا را در نطفه خفه کرد، با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: در آن زمان یک کودتای مخملی در جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاد که از قبل برنامه‌ریزی شده بود.

دکتر هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با عامل؛ با بیان اینکه حادثه ۹ دی ماه، شورش جریان غرب گرا در کشور علیه حاکمیت اسلامی بود، افزود: بعد از انقلاب جریان غرب گرا در کشور تلاش کرد با تغییر دادن سیاست و فرهنگ جامعه، مردم را با خودش همراه و الگوی رفتار غربی را در کشور حاکم کند.

وی با اشاره به اینکه این تفکر در سال‌های بعد از انقلاب برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ تلاش و اقدامی فروگذار نبود، اظهارکرد: فتنه سال ۸۸ اوج اقدامات این جریان در کشور بود و حتی شعارهای خاصی که مطرح می‌شد این موضوع را تأیید می‌کرد.

بیگی نژاد اظهارکرد: این جریان با یک برنامه‌ریزی هدفمند و از پیش تعیین و تدوین شده شروع به نگارش قانون اساسی کرده بودند و حتی برای محاکمه مسئولین نظام هم برنامه ریزی داشتند.

نماینده مردم ملایر تصریح کرد: اگر چنانچه جریان غرب گرا به اهداف اولیه خود می‌رسید و انتخابات سال ۸۸ باطل اعلام می‌شد، ایران دیگر هیچ زمانی روی آرامش و امنیت را به خود نمی‌دید.

وی به مصادیقی از اقدامات مداخله جویانه جریان غرب‌گرا در کشورهایی مثل لبنان، عراق و افغانستان طی سال‌های گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: نا امنی ایجاد شده در این کشورها حاصل رخنه و نفوذ جریان غرب گرا در آنهاست.

بیگی نژاد افزود: بر همین اساس بنا بود در ایران نیز نا امنی ایجاد شود که دیگر خنثی نشود، اما حماسه حضور مردم در ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸  همچون سیلی ” جریان فتنه” را درهم کوبید و آن را در نطفه خفه کرد، بنابراین پاسداشت، نگهداشت و گرامیداشت این روز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نماینده مردم ملایر با بیان اینکه باید بدانیم جریان غرب گرا از بعد از انقلاب در کشور بوده و همچنان هم به کار خود ادامه می دهد و از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس و انقلاب و کشور استفاده می‌کند، تصریح کرد: این جریان همواره طلبکارنه برخورد می کند و اشتباهات خود را نمی پذیرد.

شهادت ” سردار سلیمانی” مانع ایجاد نا امنی بزرگی در ایران شد

حماسه ۹ دی ماه فتنه‌های برنامه‌ریزی "جریان غرب گرا" را در نطفه خفه کرد

بیگی نژاد در بخش دیگری در رابطه با جایگاه شاخص شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی و دومین سالگرد این سردار بزرگ، گفت: خداوند سردار سلیمانی  را بزرگ کرد و به واسطه او نعمت بزرگی به ایران ارزانی داشت.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۳۹۸ دشمنان تصمیم گرفته بودند ناامنی بزرگی را در ایران ایجاد کنند، افزود: در آن سال شاهد بودیم دشمنان و معاندین نظام اقدام به توزیع سلاح گرم و ایجاد شورش در برخی استان‌ها کرده بودند و قصد ایجاد نا امنی و آشفتگی در سطح جامعه را داشتند.

نماینده مردم ملایر خاطرنشان کرد: تحلیل من این است که حتی ماجرای سقوط هواپیمای مسافربری در تهران از قبل برنامه ریزی شده بود و دشمنان با نفوذ سایبری در شبکه پدافندی ما و دستکاری سیستم ها توانستند یک هواپیمای مسافربری را به عنوان یک موشک به ما نشان بدهند.

بیگی نژاد افزود: از روز شکل گیری فتنه‌ی گران شدن بنزین در سال ۱۳۹۸ تا سقوط هواپیما، این جریان قرار بود ادامه یابد و به ایجاد یک نا امنی گسترده در سطح جامعه ختم شود اما خداوند به واسطه شهادت ” سردار قاسم سلیمانی”، این فتنه را خنثی کرد و امنیت را دوباره به کشور برگرداند.

وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: خداوند شهادت سردار قاسم سلیمانی را شهادت بزرگی قرار داد و حادثه‌ یوم ‌الله تشییع جنازه‌ شهید ایشان و حادثه‌ یوم‌ الله درهم کوبیدن پایگاه آمریکایی، هرگز از ذهن این مردم نمی رود.

نماینده مردم ملایر با اشاره به اینکه خداوند زندگی، مجاهدت و شهادت سردار سلیمانی را نعمتی بزرگ برای خود ایشان، ملت ایران و مردم منطقه قرار داد، تصریح کرد: شهید سلیمانی، هم در زمان زنده بودنش و هم با شهادتش استکبار را شکست داد و مردم قدر سردار شهید قاسم سلیمانی را دانستند و این ناشی از اخلاص بزرگی بود که در آن مرد وجود داشت.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اجرای ۹۳ درصدی نسخه الکترونیک بیمه سلامت در دوم دی ماه

ش دی ۴ , ۱۴۰۰
مدیر کل آمار و مهندسی اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: روز دوم دی ماه،۹۳ درصد در کل کشور نسخه نویسی بیمه سلامت الکترونیکی صادر شده است. به گزارش عامل، امیرحسین حبیبیان در خصوص اجرای نسخه الکترونیکی در روز دوم دی ماه، گفت: در روز دوم دی ماه، ۹۳ درصد […]
d8a7d8acd8b1d8a7db8c dbb9dbb3 d8afd8b1d8b5d8afdb8c d986d8b3d8aed987 d8a7d984daa9d8aad8b1d988d986db8cdaa9 d8a8db8cd985d987 d8b3d984d8a7 61c6c42a26fe8

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.