انتظار ۳۶ساله خانواده شهید حمیدرضا ترابی، بر بام اسدآباد به پایان رسید

d8a7d986d8aad8b8d8a7d8b1 dbb3dbb6d8b3d8a7d984d987 d8aed8a7d986d988d8a7d8afd987 d8b4d987db8cd8af d8add985db8cd8afd8b1d8b6d8a7 d8aad8b1 61c459b915aa7

عامل/همدان چندی پیش با شناسایی  و مشخص شدن  هویت یکی از شهدای  گمنام خفته در پارک شهید مدنی (بام اسدآباد) واقع در گردنه این شهر از طریق آزمایشات DNA  و اعلام نام وی و اطلاع رسانی به خانواده گرانقدر ایشان صبح امروز مراسم تکریم و استقبال از خانواده شهید والامقام حمیدرضا ترابی  با  میزبانی باشکوه مسئولان شهرستان اسدآباد، خانواده‌های معظم شهدا ،بسیجیان و ایثارگران و آحاد مردم ولایتمدار این شهرستان انجام شد.

امام جمعه اسدآباد در این مراسم  ضمن خوشامد گویی به پدر و خواهر و خانواده این شهید گرانقدر اظهار کرد: متاسفانه به دلیل  در بستر و زمین‌گیر بودن مادر این شهید عزیز به خاطر حفظ سلامت عمومی وی موضوع را با این مادر عزیز هنوز  در میان نگذاشته‌اند و از موضو ع اطلاعی ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین سید موسی حسینی مجد  افزود:خداوند این شهید والا مقام را  دوست داشته که در ایام شناسایی شود تا  همه ما بیش پیش از عطر و بوی فاطمیه برخوردار شویم .

وی  با اشاره به اینکه مزار مطهر شهدای گمنام در شهرهای ایران زمینه خوبی برای نوجوانان و جوانان است که با این سرمایه‌های معنوی و کرامات آنها آشنا و مأنوس شوند ادامه داد: این شهدا خوشنام سند مظلومیت مردم و نظام و انقلاب اسلامی و ولی فقیه هستند.

حسینی مجد با بیان اینکه فاطمه زهرا (س) در عمر کوتاه خود همواره از ارزش های اسلام و دین اسلام و ولایت دفاع کرد افزود: امروز ما در میانه راه بوده و شهدا چراغ راه ما هستند و امانت داری ما را می بینند و باید با تاسی از فاطمه زهرا (س) و شهدا همواره مدافع ارزش های اسلام  و ولایت باشیم .
حسینی مجد در ادامه با اشاره به حماسه نهم دی ماه خاطر نشان کرد:ملت ایران در حماسه نهم دیماه ۱۳۸۸ با شور انقلابی به خیابانها ریخته و ضمن حمایت از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، خط بطلانی بر همه دسیسه های دشمنان اسلام و عوامل آنها از جمله فتنه گران کشیدند.

وی دشمن شناسی و همراهی با ولایت و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی را از ابعاد مهم حماسه نهم دی خواند و گفت: ملت بیدار، آگاه، تابع ولایت فقیه و دشمن‌شناس ایران با حضور گسترده در صحنه نمی گذارد دشمنان به اهداف پلید خود برسند که حماسه نهم دیماه ۱۳۸۸ از مصادیق بارز این حضور است.

در ادامه این مراسم پدر و خواهر شهید والا مقام حمید رضا ترابی بر مزار شهید عزیز نامدار خود پس از ۳۶ سال انتظار حضور یافتند.
به گزارش عامل؛ حمیدرضا ترابی متولد سال ۱۳۴۷و  عضو گردان تخریب لشکر انصار الحسین(ع) همدان ۱۷ساله با تخصص تخریب چی بوده که در یکم اسفند سال ۱۳۶۴در جاده ام القصر فاو به شهادت رسیده و در سال ۹۱ به اتفاق دو شهید گمنام والا مقام دیگر  به عنوان یکی از شهیدان  گمنام در گردنه اسدآباد واقع در پارک جنگلی شهید مدنی به خاک سپرده شده است.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پیشکسوت سینمای خوزستان درگذشت

پ دی ۲ , ۱۴۰۰
عامل/خوزستان سعید دستگاهی، از بنیانگذاران سینمای آزاد اهواز و از فیلم‌سازان دهه ۵۰ و ۶۰ فیلم کوتاه خوزستان، درگذشت. به گزارش عامل، وی که مدت‌ها به بیماری پارکینسون بود عصر روز چهارشنبه اول دی ١۴٠٠ از دنیا رفت. دستگاهی در کنار فیلم‌سازانی همچون کیانوش عیاری، داریوش عیاری، مجید جوانمرد، نادر […]
d9bedb8cd8b4daa9d8b3d988d8aa d8b3db8cd986d985d8a7db8c d8aed988d8b2d8b3d8aad8a7d986 d8afd8b1daafd8b0d8b4d8aa 61c459c6b0164

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.