همتی: خواسته ما رفع کامل همه تحریم‌ها و راستی آزمایی است

d987d985d8aadb8c d8aed988d8a7d8b3d8aad987 d985d8a7 d8b1d981d8b9 daa9d8a7d985d984 d987d985d987 d8aad8add8b1db8cd985e2808cd987d8a7 d988 61d571d29f20d

یک عضو عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:‌ مجلس و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مذاکرات وین را به دقت رصد کرده و ضمن حمایت از دست اندرکاران، وظیفه نظارتی خود را به صورت شایسته انجام می‌دهد.

به گزارش عامل، حسن همتی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: مجلس و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مذاکرات وین را به دقت رصد کرده و ضمن حمایت از دست اندرکاران، وظیفه نظارتی خود را به صورت شایسته انجام می‌دهد. خواسته ما رفع کامل همه تحریم ها و راستی آزمایی است.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس از دولت و  وزیر صنعت، معدن، و تجارت خواست تا بر قیمت‌ها نظارت جدی داشته باشند.

وی همچنین از نمایندگان خواست تا به فکر حل مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم باشند و اولویت مجلس را رعایت کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: مردم از شعار و تظاهر به عمل خسته شده‌اند. یک بار هم که شده برای مردم جهادی وارد کار شویم.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس به وزیر راه و شهرسازی گفت: علی‌رغم پیگیری‌ها، مکاتبات و جلسات مختلف مسئولان وزارت راه توجهی به رفع مشکلات مردم به ویژه راه‌های روستایی و بین شهری ندارند زیرا خودشان هوایی یا با خودروهای لوکس سفر می‌کنند به همین دلیل درد و رنج مردم را نمی‌بینند، کسانی که درد و رنج مردم را نمی‌بینند نمی‌توانند بر صندلی‌های مدیریتی تکیه زنند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ایام فاطمیه در شهر قم

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
در ایام فاطمیه شهر قم، شهر کریمه اهل بیت(ع) حال و هوای دیگری دارد و مردم شهر پرچم مشکی فاطمه را بر سر در منازل و خیابان ها نصب می کنند و در مراسم های عزاداری خانگی، مساجد و حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) شرکت می کنند. ۱۵ دی ۱۴۰۰ […]

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.