اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام مهمترین اولویت دولت سیزدهم

d8a7d8aad985d8a7d985 d9bed8b1d988da98d987e2808cd987d8a7db8c d986db8cd985d987e2808cd8aad985d8a7d985 d985d987d985d8aad8b1db8cd986 d8a7 61d5c60d0a48a

عامل/مازندران رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و مسکن و شهرسازی از اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام به عنوان مهمترین اولویت دولت سیزدهم خبر داد.

فاطمه سادات حمیدیان امروز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بابل، اظهار کرد: نخستین اولویتی که در مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و شهرسازی به آن توجه شد تهیه اسناد برنامه‌ توسعه‌ای هر استان بوده که وزیر در آنجا حضور پیدا می‌کند و ما در حال تهیه برنامه‌ راهبردی هر استان هستیم.

وی ضرورت اتمام پروژه های نیمه تمام را از دیگر اولویت های دولت سیزدهم برشمرد و گفت: یکی از مهمترین اولویت دولت سیزدهم اتمام پروژه های نیمه تمام است که با وجود مشکلات و کمبود اعتبار دولتی باید از سرمایه گذاران بخش خصوصی و افراد دغدغه مند برای حل مشکلات استفاده کرد.

این مسئول استفاده از ظرفیت ومشارکت سرمایه‌ گذاران بخش خصوصی در رفع مشکلات زیرساختی جامعه را امری ضروری برشمرد و یادآور شد: باید حلقه اندیشه‌ورزان را به مجموعه اضافه کرد و از استعداد و ظرفیتهای موجود بهره مند شد.

حمیدیان با اشاره به معظل آب‌های سطحی در شهرستان بابل تصریح کرد: راه برون رفت از این مشکل طراحی سیستم های بهینه جمع آوری آب سطحی است که در شهرهای بزرگ اجرا و نتیجه مطلوب داشته است.

 رئیس مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه و مسکن و شهرسازی خاطرنشان کرد: می توان با مدیریت بهینه مصرف آب اقدام خوبی در توسعه فضای سبز داشته باشیم.

وی تصریح کرد: همچنین می توان در شرایط کمبود آب با مدیریت درست با ایجاد تصفیه خانه شهری آب‌های سطحی را بعنوان یک منبع مهم تصفیه پساب به چرخه مصرف و رفع مشکل کمبود آب منطقه استفاده کرد.

حمیدیان با اشاره به معظل مشکل ترافیک شهرستان بابل گفت: یکی از راهکارهای تجربه شده برای حل مشکل ترافیک در شهرها احداث پارکینگ های مشارکتی است که می توان مشکل ترافیک شهر راکاهش داد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دیدار پیشکسوتان تیم‌ملی و سرخ‌آبی‌ها به یاد شهید سردار سلیمانی

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
تیم‌های پیشکسوتان تیم ملی فوتبال ایران و منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در دیداری به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد سردار سلیمانی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. ۱۵ دی ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۰              

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.