لزوم تبیین شخصیت و خدمات و مکتب سلیمانی

d984d8b2d988d985 d8aad8a8db8cdb8cd986 d8b4d8aed8b5db8cd8aa d988 d8aed8afd985d8a7d8aa d988 d985daa9d8aad8a8 d8b3d984db8cd985d8a7d986db8c 61d5bc62aed9b

عامل/لرستان مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان بر لزوم تبیین شخصیت و خدمات و مکتب سلیمانی تأکید کرد و گفت: مکتب سلیمانی کشور ما را بیمه کرده است.

حجت‌الاسلام مجید مؤیدی در نشست تخصصی بازخوانی ابعاد مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به همت معاونت فرهنگی و مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد لرستان، در محل سال جلسات این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: سردار سلیمانی در عصر حاضر الگوی بازگشت به حقوق حقه اسلام و مسلمانان بود و در راه رسیدن به حقوق حقه اسلام نقش تعیین‌کننده‌ای داشت.

وی با اشاره به اینکه دیرزمانی است که فرهنگ غرب با حقه‌های پیشرفته سینما و رسانه به جوانان ما قهرمانان پوشالی را معرفی کرده است، افزود: الگوهای منحرف غربی کم‌کم داشت به‌عنوان الگو جای خود را در فرهنگ اسلامی باز می‌کرد در حالی که فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی مشحون از الگوهایی مانند سردار سلیمانی است.

مؤیدی با اشاره به اینکه ما از فرهنگ اصیل ناب اسلامی فاصله گرفته بودیم، ادامه داد: امروز شهید سلیمانی و مکتب سلیمانی تمام الگوهای منحرف غربی را کنار زده و به‌عنوان الگوی بی‌بدیل در جهان معرفی شده است، به همین سبب مکتب سلیمانی از شهید سلیمانی برای دشمنان خطرناک‌تر است.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان در بدنه یاران اهل‌ بیت(ع) افرادی وجود دارد که ویژگی‌های سردار سلیمانی مانند ویژگی‌های آنان است، افزود: چهره‌هایی مانند میثم‌تمار و نافع ابن هلال در صدر اسلام تربیت‌یافته مکتب اهل‌ بیت(ع) بودند که در حمایت از ولی و ولایت جان خود را فدا کردند و این همان راهی است که سردار سلیمانی دنبال کرد.

وی با اشاره به اینکه عهدی از جانب خدا بر گردن همه مؤمنان قرار گرفته است و وظیفه ما وفای به عهد است، افزود: این همان عهدی است که حضرت فاطمه(س) در لحظه وداع به آن اشاره کرده است و مضمون این عهد را باید در دعای عهد جست‌وجو کرد.

مؤیدی با تأکید بر اینکه مصادیق وفای به عهد را می‌توان در زندگی سردار سلیمانی دید، اظهار کرد: مقام شفاعت مقام کمی نیست بلکه مقامی است که به انسان کامل و کسی که بتواند خود را به آن جایگاه برساند، می‌رسد و شهدای ما و سردار سلیمانی در سرای آخرت از مقام شفاعت برخوردار هستند.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان بر لزوم تبیین شخصیت و خدمات و مکتب سلیمانی تأکید کرد و با اشاره به اینکه مکتب سردار سلیمانی راز بیمه شدن نظام در برابر توطئه‌های دشمنان است، گفت: مکتب سلیمانی می‌تواند سالیان سال مملکت ما را بیمه کند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

یکی از برجستگی‌های شخصیتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، توسعه تفاهم اجتماعی بود

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
عامل/لرستان دبیر قرارگاه فرهنگی صاحب الامر(عج) لرستان گفت: یکی از برجستگی‌های شخصیتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، توسعه تفاهم اجتماعی بود. ابوذر بهاروند، در نشست تخصصی بازخوانی ابعاد مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به همت معاونت فرهنگی و مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی […]
db8cdaa9db8c d8a7d8b2 d8a8d8b1d8acd8b3d8aadaafdb8ce2808cd987d8a7db8c d8b4d8aed8b5db8cd8aadb8c d8b3d9bed987d8a8d8af d8b4d987db8cd8af 61d5bc6a4e243

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.