سردار سلیمانی ولایت‌مداری را با تمان شئون معنا کرد

d8b3d8b1d8afd8a7d8b1 d8b3d984db8cd985d8a7d986db8c d988d984d8a7db8cd8aae2808cd985d8afd8a7d8b1db8c d8b1d8a7 d8a8d8a7 d8aad985d8a7d986 61d5d8533e124

عامل/لرستان مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی ولایت‌مداری را در مقام عمل پیاده کرد، گفت: سردار دل‌های ما مالک اشتر زمان بود ولایت‌مداری را با تمام شئونات معنا و حفظ کرد.

میلاد شرفی در نشست تخصصی بازخوانی ابعاد مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به همت معاونت فرهنگی و مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد لرستان، در محل سال جلسات این نهاد برگزار شد، بر لزوم بازخوانی صحبت‌های رهبری در خصوص سردار سلیمانی تاکید و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب با هوشیاری و تدبیر با بیان نافذ خود، مکتب سلیمانی را مطرح و مکتب را در کنار سلیمانی قرار داد.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب با کنار هم قرار دادن مکتب و سلیمانی از مباحثی که شاید در آینده تحریف شود جلوگیری کرد، گفت: مکتب سلیمانی مکتب بسیج، سپاه و مکتب اسلام است.

شرفی با تاکید بر اینکه یکی از برجستگی‌های سردار سلیمانی این بود که توحید و یکتاپرستی را در هدفمند کردن گروه‌های مقاومت به کار گرفت، اضافه کرد: گروه‌های مقاومت با انسجام و همدلی و تدبیر سردار سلیمانی معتقد بودند که دفاع آنان دفاع در راه خدا است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان با تاکید بر اینکه مردم ما اسطوره خود را انتخاب کردند و این نشان بصیرت و شعور مردم است، گفت: در اوج سختی‌ها سال ۹۸ که در گرانی بود مردم صبر خود را نشان دادند کمااینکه همان حضور مردم در تشیبع سردار سلیمانی باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان شد.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم چیزی جز ولایت‌مداری نداشت، ادامه داد: تمام ژنرال‌های نظامی به سردار سلیمانی احترام می‌گذاشتند، در جریان جنگ ۳۳ روزه لبنان که نقطه عطف جبهه مقاومت بود سردار سلیمانی پیش رهبر رفت و تمام‌قد به حرف ولی‌امر خود در مسائل نطامی گوش داد و نتیجه آن شد که یک گروه چند هزار نفره حزب‌الله هیمنه اسرائیل را در هم شکستند.

شرفی با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی ولایت‌مداری را در مقام عمل پیاده کرد، گفت: اگر ولایت‌مداری درست و در مقام عمل معنا شود می‌توان حاج قاسم سلیمانی شد کمااینکه سردار دل‌های ما مالک اشتر زمان بود ولایت‌مداری را با تمام شئونات معنا و حفظ کرد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

شهادت بهترین نعمت الهی است/ ترویج فرهنگ ایثار وظیفه همه مدیران است

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
عامل/گلستان استاندار گلستان با اشاره به اینکه خداوند متعال بهترین نعمت خود یعنی شهادت را به خواص خود اعطا کرده است، گفت: ترویج فرهنگ ایثار وظیفه همه مدیران و مسئولان است. دکتر علی محمد زنگانه در مراسم یادواره سیدالشهدای مقاومت، سردار حاج قاسم سلیمانی و ۱۲۵ شهید کارمند استان گلستان […]

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.