حسرت اولین حضور در جام ملت‌های آسیا به دلم ماند

d8add8b3d8b1d8aa d8a7d988d984db8cd986 d8add8b6d988d8b1 d8afd8b1 d8acd8a7d985 d985d984d8aae2808cd987d8a7db8c d8a2d8b3db8cd8a7 d8a8d987 61c0520ee13ed

به گزارش خبرگزاری عامل و به نقل از فدراسیون فوتبال، گلنوش خسروی که در حاشیه تمرینات تیم خاتون بم دچار آسیب دیدگی زانو شده بود به تازگی عمل رباط صلیبی و مینیسک را انجام داده است، گفت: نزدیک به ۱۲ روز است که عمل رباط صلیبی و مینیسک را انجام داده ام و طبق گفته پزشکان عمل موفقیت‌آمیزی بود و حالا باید دوران نقاهتم را بگذرانم و بعد از آن هم کم کم تمرینات را شروع کنم. در حال حاضر زیر نظر پردیس نفرزاده، فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال بانوان کارهای درمانی و بازتوانی را انجام می دهم. تمام سعی خودم را می کنم تا تسلیم این مصدومیت نشوم و بتوانم قوی‌تر از گذشته برگردم.

خسروی اضافه کرد: از باشگاه خاتون بم و مرضیه جعفری ممنونم که برای استقرار من تمام امکانات و شرایط را مهیا کردند و موقعیت خوبی را در اختیارم گذاشتند. در این روزهای سخت، دوری از خانواده و مادرم برایم سخت است. با خیلی‌ها که این مصدومیت را گذراندند صحبت می‌کنم باورشان نمی‌شود، چون واقعا پارگی رباط وحشتناک است و حالا شما کنار آن پارگی مینیسک را هم بگذارید.

وی با اشاره به اینکه جام ملت‌های آسیا را از دست داده ناراحت است، خاطر نشان کرد از ۱۰ سالگی در تیم ملی بودم و نزدیک به ۶ ماه در اردوهای تیم ملی فوتبال حضور داشتم. شرایط سختی داشتیم. خوشبختانه توانستیم نتیجه بگیریم و به خود می بالیم و بنظرم این صعود حاصل دست رنج مربیان، بازیکنان و تمام کسانی است که برای این تیم تلاش کردند. از این بابت خیلی ناراحتم که نمی‌توانم در کنار بچه ها در جام ملت های آسیا باشم، اما قلبم با تیم است. در مدتی که مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بود تمام تلاشم را انجام دادم و برای موفقیت تیم ملی جنگیدم.

خسروی تاکید کرد: خیلی خوشحالم که عضو کوچکی از تیم تاریخ‌ساز فوتبال ایران بودم، اما حسرت اولین حضور در جام ملت‌ها به دلم ماند. دوست داشتم کنار بچه‌ها برای رسیدن به رویایی بزرگ‌تر که جام جهانی است، تلاش کنیم اما قسمت نشد. مطمئنا بازیکنان خیلی خوبی داریم و مریم ایراندوست ثابت کردکه تیم ملی به یک بازیکن متکی نیست و از نبود آن تیم متضرر نمی شود، چرا که ما استعدادها و بازیکنان خیلی خوبی در سراسر کشور داریم. همه می‌دانیم با تیم های خوبی همگروه هستیم و کار سختی داریم، اما بچه‌های تیم ملی با همه پشتکار و انگیزه‌شان برای کسب سهمیه جام جهانی و موفقیت در جام ملت‌ها تلاش خواهند کرد.

بازیکن تیم ملی در پایان خاطر نشان کرد: واقعا شرمنده جعفری و ایراندوست هستم که رفیق نیمه راه بودم و نتوانستم آنها را همراهی کنم. ناامید نیستم که بگویم فوتبال و زندگی‌ام تمام شد. الان فکر می‌کنم وظیفه‌ام سنگین‌تر است تا برگردم و تمام لطف‌هایی را که در حق من داشته‌اند، جبران کنم. خاتون بم و تیم ملی دنبال کمک کردن به من هستند و امیدوارم لطف‌شان را جبران کنم. من از همه مردم عزیزمان می خواهم انرژی مثبت و دعای خیرشان پشت تیم ملی فوتبال بانوان باشد، چرا که خستگی را از تن بچه ها بیرون می کند و جان دوباره ای به آنها می دهد.

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

«برخورد نزدیک با یک کتاب» شکل گرفت/ خلاء موجود در تئاتر ایران

د آذر ۲۹ , ۱۴۰۰
بابک احمدی خبرنگار و روزنامه‌نگار حوزه تئاتر درباره برگزاری جلسات بحث و گفتگو در خصوص کتاب‌های تخصصی تئاتر که به تازگی در عمارت روبرو برگزار می‌شود، به خبرنگار عامل گفت: به همراه مهدی مشهور، سارا رسولی‌نژاد، احسان شایانفر، حامد اصغرزاده و امیرمحمد ابراهیمی جلسه‌ای را برگزار کردیم و حول آن […]
d8a8d8b1d8aed988d8b1d8af d986d8b2d8afdb8cdaa9 d8a8d8a7 db8cdaa9 daa9d8aad8a7d8a8 d8b4daa9d984 daafd8b1d981d8aa d8aed984d8a7d8a1 61c05215510d2

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.