حضور سریع نمایندگان رئیس جمهور در مناطق سیل‌زده

d8add8b6d988d8b1 d8b3d8b1db8cd8b9 d986d985d8a7db8cd986d8afdaafd8a7d986 d8b1d8a6db8cd8b3 d8acd985d987d988d8b1 d8afd8b1 d985d986d8a7d8b7 61d68d78da76e

عامل/فارس معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه نمایندگان رئیس جمهور به استان‌های سیل‌زده رفتند، گفت: دولت شب و روز در خدمت همگان است.

سیدمحمد حسینی شامگاه چهارشنبه ۱۵ دی در حرم شاهچراغ (ع) با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به بیان مقام این بانو پرداخت و خاطرنشان کرد که حضرت زهرا(س) همواره همراه امامت و ولایت بود و با شهادت خودش خط ولایت را صیانت کرد و اگر خود را مسلمان می‌دانیم باید این روحیه در ما باشد.

حسینی با بیان اینکه شهید سلیمانی هم سرباز ولایت بود و در این راه جان خود را فدا کرد، لزوم الگوگیری از آن شهید را مورد تاکید قرار داد و گفت: سردار سلیمانی باید به عنوان یک مکتب و یک راه و مسیر نگاه کرد؛ نازپرورده نبود هم سختی کشیده بود و هم انسان سختکوشی بود؛ عمر پرخیر و برکت داشت و همواره در سنگر جهاد و شهادت بود.

حسینی با اشاره به مراسم باشکوه تشییع این شهید بزرگوار بیان کرد: در همه کشورهای اسلامی به یاد این شهید جمع شدند و در فضایل او سخن گفتند که آثار مثبت دارد و باید کسانی که دستی بر قلم دارند و اهل رسانه و هنر هستند این مدیر تراز انقلاب اسلامی را به دنیا معرفی کنند.

او با بیان اینکه عنوان مالک اشتر زمان برای شهید سلیمانی تعبیر درست و به حقی است، عنوان کرد: اگر در عرصه نظامی همه نظامیان دنیا به نبوغ و دانش نظامی وی اذعان می‌کنند، اما او مثل یک انسان معمولی و متواضع در کنار مردم قرار می‌گیرد این‌ها سبب رفعت انسان می‌شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه ابعاد زندگی این شهید سلیمانی را باید تبیین کرد، چون فقط بعد نظامی نیست، تصریح کرد: توسل و دینداری شهید سلیمانی باید تبیین شود؛ در پدیده اربعین در بازسازی عتبات حاج قاسم نقش آفرین بود و این امور وی را به محبوبیت رساند.

او با بیان اینکه شهید سلیمانی تنها مرد میدان نبود بلکه مرد سیاست هم بود هر جا اقتضا می‌کرد، گفت: هر جا لازم بود با اقتدار و زبان خاص خود بدون ادعا با روس‌ها و علما و سران قبائل و طوایف سخن می‌گفت و آن‌ها را با خود همراه می‌کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به نقش شهید سلیمانی در نجات مسیحیان و ایزدی‌ها افزود: حاج قاسم همه را به نگاه انسانی می‌دید و برای نجات همه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کرد و این سیره و روش امام علی (ع) است.

حسینی با اشاره به صفات شهید سلیمانی گفت: اخلاص، ولایتمداری، شجاعت، تاثیرگذار در بیان، وفا و صداقت این شهید همواره زبانزد بوده و در زمان‌های مختلف این صفات از این شهید دیده شده است.

او افزود: با روحیه شهادت‌طلبی همواره در حال تامین امنیت کشور بود و در نهایت به آرزوی خود رسید و افتخار دولت شهید سلیمانی است، ایشان را الگوی خود می‌دانند و در خدمت بدون منت تلاش می‌کنند.

حسینی با بیان اینکه در استان‌هایی که سیل آمده است، نمایندگان دولت از کشور و استان‌ها به میان مردم رفتند، بیان کرد: امید است که آثار این روحیه انقلابی در اقتصاد، سیاست خارجی و فرهنگ ما تجلی پیدا کند و دولت شب و روز در خدمت همگان است.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تشییع پیکرهای ۱۵۰ شهید دوران دفاع مقدس در تهران

پ دی ۱۶ , ۱۴۰۰
مراسم تشییع پیکرهای ۱۵۰ شهید دوران دفاع مقدس، صبح پنجشنبه (۱۶ دی) از مقابل دانشگاه تهران برگزار شد و قرار است تا معراج شهدا در خیابان بهشت ادامه داشته باشد. مراسم وداع با این پیکرهای شهدای تفحص‌شده شب گذشته در مصلای تهران برگزار شده بود. ۱۶ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۱ […]

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.