رحیم سلیمانی‌نژاد سرپرست شرکت گاز استان زنجان شد

d8b1d8addb8cd985 d8b3d984db8cd985d8a7d986db8ce2808cd986da98d8a7d8af d8b3d8b1d9bed8b1d8b3d8aa d8b4d8b1daa9d8aa daafd8a7d8b2 d8a7d8b3d8aa 61d5a4135e4e6

عامل/زنجان رحیم سلیمانی‌نژاد سرپرست شرکت گاز استان زنجان شد.

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ظهر امروز (۱۵ دی‌ماه) در آیین تودیع و معارفه مدیران‌کل شرکت گاز استان زنجان، ضمن گرامی‌داشت ایام فاطمیه، اظهار کرد: زنجان در سیستم مانیتورینگ و امداد متمرکز، استانی سرآمد است.

سیدجلال نورموسوی ادامه داد: زنجان با مردمان منتسب به شور و شعور حسینی، منتظر دریافت خدمات ارزنده است و تداوم گازرسانی ادامه دارد و همه باید با همکاری یکدیگر در این راستا تلاش کنند.

وی افزود: مردم، سازمان‌ها، نمایندگان مجلس و مدیریت استان از جمله ذی‌نفعان شرکت گاز هستند و باید نیازمندی‌های آنان را برآورده کنند.

نورموسوی با تاکید بر اینکه کار شرکت گاز استمرار جریان گاز است، تصریح کرد: در بخش بهروری باید ۳.۵ درصد ارزش‌افزوده ایجاد شود. در استان زیرساخت‌های لازم برای گازرسانی فراهم است ولی تعمیرات دوره‌ای باید با تکنولوژی نوین برنامه‌ریزی و اقدام شود و با پایش اقدامات اصلاحی مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر اینکه کنترل، مدیریت و نظارت بر ایستگاه‌ها، مدیریت بر بحران‌ها را آسان‌تر می‌کند، یادآور شد: همچنین مانورها در حفظ آمادگی نیروها بسیار موثر بوده و در پیشگیری از بروز بحران و رفع حوادث احتمالی بیشترین تاثیر را دارد.

وی عنوان کرد: در استان زنجان هر ۲۲ خدمت به صورت الکترونیکی انجام می‌شود که این مهم یکی از توصیه‌های ارائه شده برای خشکاندن ریشه‌های بروز فساد است.

این مسئول با اشاره به کاهش دما و افزایش مصرف گاز، گفت: طی دو هفته شبکه گازرسانی تحت فشار بوده و تا زمانی که سرما در کشور حاکم است، این وضعیت ادامه دارد و ظرفیت استفاده بالا رفته و برای برخی صنایع محدودیت‌هایی اعمال شد و امید است مردم در کمتر از یک ماه آتی همکاری لازم را در نوع مصرف داشته باشند تا مشکلی در شبکه پیش نیاید.

نورموسوی از راه‌اندازی واحد بهینه‌سازی در معاونت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خبر داد و خاطرنشان کرد: این واحد در سطح معاونت‌ها فعالیت داشته و در شرکت‌های استانی نیز ایجاد شده و بر امر بهره‌وری به خصوص برای واحدهایی که امسال محدودیت دارند، توجه خواهد کرد.

در ادامه این مراسم، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان نیز اظهار کرد: در انواع مصارف خانگی، صنعتی و تجاری به گاز نیازمندیم ولی با توجه به رویکرد توسعه اقتصادی، برای رشد اقتصادی ۸.۷ درصدی پیش‌بینی شده برای استان لازم است، نگرشی به تامین گاز صنایع و واحدهای تجاری داشته باشیم.

سیدمحمد شعاعی افزود: مدیریت استان در رایزنی تامین اعتبار هماهنگی با دستگاه‌ها و … با شرکت گاز همراهی خواهد کرد.

این مسئول با تاکید بر رویکردهای جدید مدیریتی در شرایط کنونی کشور، خاطرنشان کرد: مدیر باید رویکرد خلاقانه داشته و بحران را به ضدبحران تبدیل کند تا حداکثر استفاده برای تحقق رویکرد اقتصادی کشور بهره برد.

در ادامه این مراسم، مدیرعامل سابق شرکت گاز استان زنجان نیز اظهار کرد: همه ۲۱ شهر استان صد درصد گازرسانی شده و از ۹۱۱ روستای استان ۶۰۳ روستا شامل بیش از ۸۸ درصد جمعیت روستایی استان تحت پوشش شبکه گاز است.

موسی احمدلو ادامه داد: در حال حاضر پروژه گازرسانی ۵۸ روستا در مرحله پیمان‌سپاری است و در مجموع پیش‌بینی می‌شود با اقدامات انجام شده، بهرمندی جمعیت روستایی از شبکه گاز به ۹۵ درصد برسد.

گفتنی است، در پایان این مراسم موسی احمدلو تودیع و رحیم سلیمانی‌نژاد به عنوان سرپرست شرکت گاز استان زنجان معارفه شد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ائتلاف سعودی کشتی حامل سوخت یمن را توقیف کرد

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
شرکت نفت یمن امروز (چهارشنبه) از توقیف یک کشتی حامل سوخت این کشور خبر داد. به گزارش عامل، به نقل از شبکه المسیره، شرکت نفت وابسته به دولت صنعا که مورد حمایت جنبش انصارالله یمن است امروز اعلام کرد که ائتلاف متجاوز عربی یک کشتی حامل سوخت این کشور را […]
d8a7d8a6d8aad984d8a7d981 d8b3d8b9d988d8afdb8c daa9d8b4d8aadb8c d8add8a7d985d984 d8b3d988d8aed8aa db8cd985d986 d8b1d8a7 d8aad988d982db8c 61d5a41b9301d

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.