روزنامه‌ها نوید پایان کرونا را دادند

d8b1d988d8b2d986d8a7d985d987e2808cd987d8a7 d986d988db8cd8af d9bed8a7db8cd8a7d986 daa9d8b1d988d986d8a7 d8b1d8a7 d8afd8a7d8afd986d8af 61d5fe012ccc7

برخی روزنامه‌های خارجی نوید داده‌اند که سال جدید میلادی می‌تواند امیدوار کننده و سال پایان کرونا باشد.

به گزارش عامل، آلبرت کوچویی ـ گوینده پیشکسوت رادیو ـ در شرح مهمترین اخبار روز چهارشنبه ـ ۱۵ دی ماه ـ می‌نویسد:
سالی پرنوید

روزنامه‌ها نوید پایان کرونا را دادند

روزنامه های انگلیسی نویدی تازه از کرونا می دهند. دیلی میل هم با آن ها می‌نویسد: خبرهای خوب از سال ۲۰۲۲ می آید. سال ۲۰۲۲ می تواند  سالی باشد که با آن، همه گیری کرونا، پایان بگیرد. دکتر رقیب علی پزشک متخصص بیماری های همه گیر در انگلیس می گوید، کاهش بستری شدگان، داروهای تازه و واکسن های پراثر، از دلایل این امیدواری در پایان بخشی به همه گیری ویروس کرونا است. پژوهشگران می گویند، نرخ مرگ و میر حاصل از ابتلای به کرونا بیش از هشتاد درصد، کاهش نشان را می دهد. این نوید با وجود سویه های تازه کووید ۱۹ داده می شود.

کودتای آمریکایی

روزنامه‌ها نوید پایان کرونا را دادند

خطر یک کودتا در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا، بیش از زمانی که حکومت در دست ترامپ بود، احساس می شود. این نگاه برخی از روزنامه های آمریکا به دنیای سیاست در آن سرزمین است. لارنس اچ ترایب تحلیل گر سیاسی در روزنامه انگلیس، گاردین هم، نگاه به آن سوی آب ها دارد. جمهوری خواهان انتخابات آینده را دارند شخم می زنند. می گویند، باید جنگید. دموکراسی، دلنگرانی آن ها نیست. آن چه وسوسه انگیز است در دست گرفتن قدرت در آمریکا است.  انتقال قدرت در آینده، سرسختانه به نظر می آید. جمهوری خواهان تجربه ایستادگی در برابر انتقال قدرت را دارند.

بازگشت دیوارها

روزنامه‌ها نوید پایان کرونا را دادند

ازیو مائورو تحلیل گر ایتالیایی در روزنامه له رپوبلیکا با عنوان بازگشت مرزها، از دیوارکشی میان  کشورها در اروپا می گوید. از بالتیک روسیه، بلاروس، اوکراین تا دریای سیاه و ترکیه. امسال سال بازگشت به مرزهای پیشین است. دیوارهای  فروریخته در مرزها، باز برپا خواهند شد. انگلیس با خروج از اتحادیه اروپا، سنگ بنای دیوارکشی را نهاد و اکنون کشورهای دیگر ساز دیوارکشی را به صدا درمی آورند. ۲۰۲۲ سال بازگشت مرزها خواهد بود.

در حاشیه خبرهای امروز آمده است:
جوان ماندن

روزنامه‌ها نوید پایان کرونا را دادند

روزنامه ال موندو می گوید، شما ارزش اش را دارید. پژوهش تازه می گوید، با مثبت اندیشی به گذر عمر، می توان عمری دراز داشت اما با منفی نگری اثرهای ویرانگری را بر عمر می توان شاهد شد. آدم هایی که در سال های هفتاد، هشتاد و نود زندگی، از زندگی شان لذت می برند، اثرهای بسیار بر سلول های بدن خود، به جا می گذارند. پنج دهه پژوهش به شناخت گذر عمر، این را می گوید و اکنون تازه ترین پژوهش می گوید: می توان زمان را به عقب برگرداند. الن لانگر از دانشگاه هاروارد، بر این باور تاکید می کند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال سپاهان - پیکان تهران

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
در چارچوب هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر والیبال، دو تیم سپاهان اصفهان و پیکان تهران چهارشنبه ۱۵ دی ماه در ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری سه بر صفر به سود تیم پیکان تهران به پایان رسید. ۱۵ دی ۱۴۰۰ / […]

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.