فرید نمازی بعد از ۱۹ سال کفش هایش را آویخت + متن خداحافظی

d981d8b1db8cd8af d986d985d8a7d8b2db8c d8a8d8b9d8af d8a7d8b2 dbb1dbb9 d8b3d8a7d984 daa9d981d8b4 d987d8a7db8cd8b4 d8b1d8a7 d8a2d988db8c 61c6c45312e30

عامل/خوزستان فرید نمازی بازیکن باتجربه فوتسال ایران و خوزستان پس از ۱۹ سال کفش‌های خود را آویخت و از دنیای حرفه‌ای ورزش خداحافظی کرد.

نمازی از سن ۲۰ سالگی و از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در رشته فوتسال با تیم وحدت خرمشهر در لیگ برتر فوتسال خوزستان آغاز کرد. او سپس به تیم فوتسال نفت اهواز رفت و همراه با این تیم در مسابقات زیرگروه کشور و نیز لیگ‌های یک و دو کشور نیز حضور داشت. نمازی پس از سه سال از نفت اهواز جدا شد و به تیم لیگ برتر ملی‌حفاری پیوست.

به گزارش عامل؛ فرید نمازی که بازی در تیم های دبیری تبریز و یک تیم عراقی هم در کارنامه دارد، در مقطعی همراه به تیم ملی نیز توپ زده است، هرچند پیش از جام جهانی در سال ۱۳۹۰ از تیم‌ملی خط خورد و نتوانست مسافر تایلند شود.

کاپیتان باتجربه فوتسال حفاری که امسال با این تیم برای حضور در لیگ برتر به توافق نرسید، اینک تصمیم به خداحافظی گرفته است. او پس از ۱۹ سال کفش‌های خود را آویخت تا جای خود را به جوان‌ترها بدهد.

در ادامه نیز متن خداحافظی فرید نمازی را که به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری عامل قرار داده است، می‌خوانید:

“سلام بر همه هواداران و دوست داران عزیز فوتسال و تیم محبوبم ملی‌حفاری ایران

با افتخار تمام ۱۳سال پیراهن تیم‌ملی حفاری را به تن کردم، ۱۳سالی که به جرات می‌گویم بهترین سال‌های زندگی ورزشی‌ام بود، فراز و نشیب بود اما آنچه من را در تمام این‌ سال‌ها دلگرم و دلخوش می‌کرد، بودن در کنار هواداران غیور حفاری و بازیکنان بزرگ این تیم بود. روزهای تلخ و شیرینی زیادی را تجربه کردم اما تمام این روزها بخشی از تاریخ باشگاه بزرگ ملی حفاری هست.

پس از سال‌ها مسیر زندگی قهرمانی ورزشی من به پایان رسید و شرایط به صورتی رقم خورده است که حالا به انتهای ورزش مورد علاقه‌ام فوتسالم رسیده‌ام. خداحافظی برایم خیلی سخت است، مثل آن زمانی که امتیازی را در یک بازی از دست می دادیم و روزگار برای من تلخ می‌شد. همیشه با همه وجودم برای ملی‌حفاری تلاش کردم و جنگیدم و سعی کردم با تمام  توان در خدمت تیم و هواداران باشم اما ازمردم خوزستان می‌خوام کم و کاست را بر فرزند کوچکشان ببخشند.

این روزها ملی‌حفاری در لیگ برتر روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذراند اما از صمیم قلب آرزو دارد، دوباره شادی به خانه ملی‌حفاری برگردد و با حمایت و یکدلی، تیم و باشگاه به جایگاه واقعی خود برسند.
از تمام کسانی که در این چند سال از من حمایت کردند کمال تشکر را دارم؛ از باشگاه ملی حفاری، از پدر، مادر، برادران و خواهرم و به ویژه از همسرم و دو فرزندم. از همه ممنونم.

از تمام مربیانی که برای پیشرفت من زحمت کشیدند نیز تشکر می‌کنم و دست تک تک همه آن‌ها را  می‌بوسم؛ از مربیان عزیزم آقایان مظاهری، البرز راکی، حیدر فرهادی، ناظم‌الشریعه، حسین شمس، محسن حسن‌زاده، علاسوند و مراقی تشکر ویژه دارم، برای بودنشان و حمایت‌هایشان.

اینک وقت آن رسیده که از فوتسال خداحافظی کنم و جای‌ام را به جوانان شایسته خوزستانی بدهم، به جوانانی که حتما آینده استان و باشگاه ملی‌حفاری را می‌سازند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ده‌ها زخمی در درگیری فلسطینیان و صهیونیست‌ها در نابلس

ش دی ۴ , ۱۴۰۰
در پی درگیری‌ها میان فلسطینی‌ها و نیروهای رژیم اشغالگر حین راهپیمایی‌های اعتراضی علیه اقدامات شهرک نشینان صهیونیست در استان نابلس، ده‌ها تن زخمی شدند. به گزارش عامل، به نقل از المیادین، صدها فلسطینی، روز جمعه، در تظاهرات اعتراضی علیه رژیم صهیونیستی در اعتراض به ادامه ساخت شهرک در اراضی فلسطین شرکت […]
d8afd987e2808cd987d8a7 d8b2d8aed985db8c d8afd8b1 d8afd8b1daafdb8cd8b1db8c d981d984d8b3d8b7db8cd986db8cd8a7d986 d988 d8b5d987db8cd988 61c6c455498b6

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.