سند ملی آمایش خوزستان اجرایی می‌شود

d8b3d986d8af d985d984db8c d8a2d985d8a7db8cd8b4 d8aed988d8b2d8b3d8aad8a7d986 d8a7d8acd8b1d8a7db8cdb8c d985db8ce2808cd8b4d988d8af 61d5aa53efbd9

عامل/خوزستان استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه سند آمایش ملی استان خوزستان به تصویب نهایی رسیده و ابلاغ شده است، از این به بعد، ملاک عمل خواهد بود و از امروز این سند را اجرایی خواهیم کرد.

صادق خلیلیان در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان که امروز ( ۱۵ دی ماه) برگزار شد اظهار کرد: موضوعی اولی که امروز در جلسه مطرح شد، در خصوص طرح های سرمایه گذاری در چهارچوب تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ بود که خوشبختانه مرحله اول این طرح ها شامل ۱۸۴ طرح، به تصویب رسید.

به گزارش عامل، وی افزود: طرح های دیگری نیز در این راستا و در جلسات آتی به تصویب خواهد رسید.

استاندار خوزستان گفت: میزان تسهیلات این طرح ها حدود ۷۰۰ میلیارد تومان با نرخ سود و کارمزد ۵ تا ۱۲ درصد است که متناسب با نوع طرح و منطقه، اجرای طرح ها به تصویب رسیده است؛ این طرح ها حدود یک هزار و ۳۸۴ شغل را ایجاد می کنند.

خلیلیان عنوان کرد: ان شالله می توانیم با اجرای این طرح ها و توسعه سرمایه گذاری، بخشی از مشکلات استان را به تدریج حل کنیم.

وی با اشاره به اجرایی شدن سند ملی آمایش سرزمین خاطرنشان کرد: بخش دیگری از این جلسه به توضیح سند ملی آمایش سرزمین و ارتباط آن با استان خوزستان و نقاط قوتی که خوزستان در آمایش سرزمین ملی دارد، اختصاص پیدا کرد.

استاندار خوزستان ادامه داد: با توجه به اینکه سند آمایش ملی استان خوزستان به تصویب نهایی رسیده و ابلاغ شده است، از این به بعد، ملاک عمل خواهد بود و از امروز این سند را اجرایی خواهیم کرد.

خلیلیان افزود: کلیه طرح های توسعه سرمایه گذاری، پروژه های عمرانی و هر نوع اقدامی که در چهارچوب برنامه های توسعه و نیز بودجه های سالیانه قرار است که انجام شود، در چهارچوب این سند انجام خواهد شد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

روزنامه «سازندگی» برمی‌گردد

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
امیر اقتناعی، معاون اجرایی و هماهنگی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران و مدیر گروه رسانه‌ای سازندگی از انتشار مجدد روزنامه سازندگی پس از وقفه چند ماهه خبر داد. به گزارش عامل، اقتناعی اعلام کرد: «بعد از وقفه‌ای ناخواسته که در انتشار ارگان مطبوعاتی حزب پدید آمد، با تدابیر صورت گرفته […]

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.