خوشحالم که در نخستین بازی پیروز شدیم

d8aed988d8b4d8add8a7d984d985 daa9d987 d8afd8b1 d986d8aed8b3d8aadb8cd986 d8a8d8a7d8b2db8c d9bedb8cd8b1d988d8b2 d8b4d8afdb8cd985 61c9798359a2c

عامل/خراسان رضوی مربی‌بازیکن تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: خوشحالم که اولین بازی دور برگشت را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

قدرت بهادری در خصوص پیروزی تیمش مقابل فولاد زرند ایرانیان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال کشور در مشهد اظهار کرد: چند وقتی از لیگ ایران دور بودم و پس از تعطیلی نیم فصل اولین بازی خود را خوشبختانه خوب شروع کردیم. از لحاظ تاکتیکی فولاد زرند را بررسی کرده بودیم و سبک بازی این تیم را می‌دانستیم.

وی افزود: در نیم فصل تیم‌ها تغییر تاکتیک می‌دهند و شاید سبک بازیشان هم عوض شود. خوشحالم که در نهایت توانستیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم. داوری بازی هم خوب بود و صحنه خاصی نداشت.

مربی‌بازیکن تیم فرش‌آرا که پس از چند فصل دوری از این تیم مجدد به جمع مشهدی‌ها پیوسته خاطرنشان کرد: برد مقابل فولاد نتیجه تلاش‌های مرتضایی، سرمربی سابق فرش‌آرا، است و من کار خاصی در این تیم نکردم. فقط روند قبلی را ادامه می‌دهیم چراکه زمان نداشتیم تا در دفاع، حمله و تاکتیک تغییر ایجاد کنیم. اضافه شدن احمد شفیعی کمک بزرگی به تیم کرد.  

بهادری اضافه کرد: چند بازیکن مصدوم داریم اما با همین نفرات به کارمان ادامه می‌دهیم و روی همه حساب کرده‌ایم.

مستحق باخت نبودیم

رضا کردی، سرمربی تیم فوتسال فولاد زرند ایرانیان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نیمه دوم خوب نبودیم و فرش‌آرا بهتر از ما بازی کرد؛ همین موضوع سبب شد در نهایت شکست بخوریم. در نیمه دوم هم کاملا سوار بر بازی بودیم اما برای برد کافی نبود.

وی افزود: متاسفانه مصدومان زیادی داشتیم و یکی از بازیکنان شاخص تیم در طول بازی راهی بیمارستان شد. از نظر تعداد بازیکن دچار مشکل شدیم و نتوانستیم پیروزی را نگه داریم. معتقدم مستحق باخت نبودیم و حداقل یک امتیاز سهم ما بود.

سرمربی فولاد زرند عنوان کرد: فولاد زرند اولین سالی است که در لیگ برتر حضور دارد و میانگین سنی بازیکنان این تیم ۲۴ سال است. در بازی مقابل فرش آرا هم پنج بازیکن متولد ۸۰ برای ما بازی کردند. از همه بازیکنانم راضی هستم.

کردی در خصوص وضعیت داوری این بازی تصریح کرد: خوشبختانه آنقدر به بلوغ فکری رسیده‌ایم که مشکلاتمان را خودمان حل کنیم. فقط در صحنه‌ای که بازیکن حریف توپ را با دست از درون دروازه بیرون کشید، معتقدم داور باید تصمیم دیگری می‌گرفت حتی داور سوم، چهارم و نماینده فدراسیون هم این صحنه را تایید کردند.

وی در خصوص اضافه شدن بازیکن جدید در نیم فصل گفت: در لیست ۱۹ نفره تیم، ۹ نفر متولد سال ۸۰ و ۸۱ هستند و متاسفانه نتوانستیم در نیم فصل خوب عمل کنیم. با یک بازیکن توافق کرده بودیم که بی معرفتی کرد و در لحظه آخر مسیرش را عوض کرد. ۲ بازیکن امید به ترکیب تیم اضافه شدند و با همین نفرات به کارمان در نیم فصل دوم ادامه می‌دهیم. برنامه ریزی کردیم تا تیمی بسازیم که هر بازیکنی آرزوی بازی در این تیم را داشته باشد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سویه جدید کرونا امیکرون سرعت سرایت پذیری بالایی دارد

د دی ۶ , ۱۴۰۰
عامل/مازندران رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تاکید کرد: سویه جدید کرونا امیکرون سرعت سرایت پذیری بالایی دارد. سید عباس موسوی در جلسه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا با بیان اینکه ریسک انتقال سویه امیکرون در افرادی که واکسن نزده اند بالا است، اظهار کرد: کشورمان از نظر میزان واکسیناسیون […]
d8b3d988db8cd987 d8acd8afdb8cd8af daa9d8b1d988d986d8a7 d8a7d985db8cdaa9d8b1d988d986 d8b3d8b1d8b9d8aa d8b3d8b1d8a7db8cd8aa d9bed8b0db8c 61c9798af13ef

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.