با سیستم ضد سرقت تلفن همراه آشنا شوید!

d8a8d8a7 d8b3db8cd8b3d8aad985 d8b6d8af d8b3d8b1d982d8aa d8aad984d981d986 d987d985d8b1d8a7d987 d8a2d8b4d986d8a7 d8b4d988db8cd8af 61d4276a47aa6

امروزه به تبع افزایش بهای تلفن همراه، آمار سرقت آن نیز افزایش یافته است. در این میان استفاده از یک سیستم ضد سرقت تلفن همراه اهمیت بسزایی دارد. آنتی ویروس پادویش با ارائه این سیستم نگرانی شما را برطرف می‌کند. برای آشنایی با سیستم ضد سرقت تلفن‌همراه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

به گزارش عامل بنابر اعلام مای پادویش، یکی از محصولات پادویش برای سیستم عامل اندروید، آنتی‌ویروس اندروید می‌باشد. این محصول یک آنتی‌ویروس قوی برای گوشی اندروید می‌باشد. آنتی‌ویروس اندروید پادویش، علاوه بر داشتن قابلیت آنتی ویروس، دارای ویژگی‌های جانبی فراوانی می‌باشد. یکی از این ویژگی‌ها، سیستم ضد سرقت تلفن همراه است. در ادامه با این قابلیت آشنا خواهید شد.

با سیستم ضد سرقت تلفن همراه آشنا شوید!

سیستم ضد سرقت تلفن همراه چیست؟

این قابلیت در محصول آنتی ویروس موبایل پادویش قرار دارد. در صورت مفقود شدن موبایل، کافیست از شماره‌ی از پیش تعیین شده، یک پیامک حاوی کلمه رمز و یکی از دستورات زیر را برای گوشی‌تان ارسال نمایید. گوشی مفقود شده به محض دریافت پیامک، دستور مذکور را اجرا می‌نماید.

  •  قفل کردن دستگاه (Lock): در صورت ارسال این دستور، حالت قفل گوشی فعال می‌شود.
  •  قفل و تغییر رمز عبور دستگاه (LockP): در صورت ارسال این دستور، ضمن قفل نمودن گوشی، یک رمز رندوم را برای شماره تلفن معتمد ارسال می‌شود. برای تایید می‌بایست دستور (Ok) برای گوشی مورد نظر ارسال شود. در این صورت رمز گوشی تغییر می‌کند.
  •  هشدار (Alarm): در صورت ارسال این دستور، صدای هشدار دستگاه فعال می‌شود. در این حالت امکان کاهش صدای هشدار یا قطع آن امکان‌پذیر نمی‌باشد و تنها با ریست کردن گوشی، هشدار غیرفعال می‌شود.
  •  مکان یابی (Find): در صورت ارسال این دستور، موقعیت مکانی گوشی برای شماره معتمد پیامک می‌گردد.
  •  پاک کردن (Wipe): در صورت ارسال این دستور، تمامی اطلاعات موجود در حافظه گوشی پاک می‌گردد. برای فعال بودن این قابلیت، باید در نرم‌افزار آنتی‌ویروس تلفن همراه، در بخش ضد سرقت، تیک گزینه “فعالسازی پاک کردن داده‌ها از راه دور” را فعال نمایید.

با سیستم ضد سرقت تلفن همراه آشنا شوید!

سیستم ضد سرقت چطور کار می کند؟

بعد از دانلود آنتی‌ویروس اندروید و نصب آن، باید سیستم ضد سرقت تلفن‌همراه را فعال نمایید. سپس یک شماره تلفن معتمد و یک کلمه رمز را در نرم‌افزار مشخص نمایید. هرگاه از شماره تلفن معتمد ثبت شده، پیامکی حاوی کلمه رمز و یکی از دستورات فوق ارسال شود، دستور مربوطه اجرا خواهد شد. به عنوان مثال بعد از تعیین کلمه عبور “Admin”،  پیامکی حاوی متن “Admin Find” از طرف شماره معتمد، برای گوشی ارسال می‌شود. گوشی مورد نظر به محض دریافت پیامک، لینک موقعیت مکانی خود را در قالب یک پیامک، برای شماره معتمد ارسال می‌کند. با کلیک روی لینک مذکور، امکان رهگیری گوشی مفقود شده فراهم می‌باشد.

آیا با تعویض سیم کارت از سوی سارق، سیستم ضد سرقت از کار می‌افتد؟

خیر. پس از فعالسازی تلفن همراه، در صورت تعویض سیم کارت، این موضوع در قالب یک پیامک به شماره معتمد اطلاع رسانی می‌گردد. پس از آن، شماره معتمد می‌تواند، دستورات بیان شده را به شماره تلفن جدید ارسال نماید. بنابراین با تعویض سیم کارت، سیستم ضد سرقت از کار نمی‌افتد. برای فعال بودن این قابلیت باید در نرم افزار آنتی ویروس گوشی، در بخش ضد سرقت، تیک گزینه “فعالسازی هشدار دادن هنگام تغییر سیم کارت” را فعال نمایید.

با سیستم ضد سرقت تلفن همراه آشنا شوید!

با سایر امکانات آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید آشنا شوید!

آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید محافظی قدرتمند برای ایمنی هرچه بیشتر گوشی و تبلت های اندرویدی شما می باشد. پادویش آنتی ویروسی سریع بوده و با پیشرفته ترین فناوری های دنیا، امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورد. این محصول به جز سیستم ضد سرقت دارای قابلیت‌های دیگری می‌باشد که به این شرح می‌باشد:

  •  سیستم ضد فیشینگ برای شناسایی درگاه‌های جعلی
  •  دیواره آتش جهت مسدود سازی دسترسی به اینترنت
  •  قابلیت پویش قدرتمند برنامه‌ها، فایل‌ها و امکان پویش سریع
  •  امکان پاکسازی فایل‌های بلا استفاده و آزاد سازی دستگاه
  •  محافظ برنامه‌ها و مدیریت برنامه‌های نصب شده

در انتها اگر به دنبال دانلود بهترین آنتی ویروس موبایل می‌باشید، باید بدانید که آنتی ویروس پادویش با امکانات پیشرفته، یکی از قوی‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید می‌باشد. این محصول پس از نصب، به مدت ۲۰ روز بصورت رایگان به همراه تمامی ویژگی‌ها، قابل استفاده می‌باشد. در صورت رضایت از محصول، می‌توانید لایسنس آن را خریداری و ثبت نمایید. جهت آشنایی با این محصول، خرید لایسنس و همچنین توضیحات بیشتر درباره سایر محصولات خانگی پادویش، می‌توانید به وب سایت www.mypadvish.ir مراجعه نمایید.

انتهای رپرتاژ آگهی 

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

جایگاه مسیحیان در گذشته تاریخی مشهد

س دی ۱۴ , ۱۴۰۰
عامل/خراسان رضوی کلیسای مسروپ مقدس و آرامستان ارامنه حضور فعال توام با همراهی مسیحیان در گذشته تاریخی مشهد را نشان می‌دهد که برای حفظ هویت شهر مشهد این دو بنا باید حفظ شده و روایت حضور ارامنه و مسیحیان و جایگاه آنان در گذشته مشهد نیز برای مردم بیان شود. […]
d8acd8a7db8cdaafd8a7d987 d985d8b3db8cd8addb8cd8a7d986 d8afd8b1 daafd8b0d8b4d8aad987 d8aad8a7d8b1db8cd8aedb8c d985d8b4d987d8af 61d4277379de3

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.