تعیین تکلیف باغ بودن یا نبودن هفت پلاک ثبتی در تهران

d8aad8b9db8cdb8cd986 d8aadaa9d984db8cd981 d8a8d8a7d8ba d8a8d988d8afd986 db8cd8a7 d986d8a8d988d8afd986 d987d981d8aa d9bed984d8a7daa9 d8ab 61d424be83050

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز سه شنبه هفت پلاک ثبتی را در خصوص باغ بودن یا نبودن تعیین تکلیف کردند.

به گزارش عامل، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در سی و هفتمین جلسه علنی این شورا بررسی پلاک های ثبتی مختلف در خصوص باغ بودن یا نبودن را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا عباسی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران به پلاک ثبتی ۷۲.۱۵۶۴.۱۵۲ اشاره کرد و افزود: این پلاک ثبتی در منطقه ۲ واقع شده و حد نصاب ۴۰ اصله درخت را دارد در حالیکه وجود ۴۶ اصله درخت در آن گزارش شده است. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این زمین داده است.

به گزارش عامل، اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۵ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی  همچنین به پلاک ثبتی ۱۴۰۶.۳.۱ اشاره کرد و افزود: سند مالکیت این زمین به صراحت بر باغ بودن آن تاکید می کند و حد نصاب درختان آن ۴۰ اصله است که در حال حاضر دو برابر حد نصاب وجود درخت در این زمین گزارش شده است. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۶ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی در ادامه به پلاک ثبتی ۱۱۶.۲۰۰۰ اشاره کرد و افزود: آثار باغ در سنوات گذشته در این ملک کاملا مشخص است. لذا کمیسیون شهرسازی رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۷ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

رئیس کمیسیون شهرسازی شورا با اشاره به پلک ثبتی ۱۱۸.۲۲۴۴۱ گفت: کاربری این زمین فضای سبز بوده و بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۷ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی همچنین به پلاک ثبتی ۲۳۹۵.۷۰۸۰۳.۲ اشاره کرد و افزود: در سند مالکیت این پلاک یک باب باغچه اشاره شده و در حقیقت این پلاک ثبتی تفکیک شده از یک باغ بوده است. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۶ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی ۳۴۶۷.۱۴۶۱.۳ نیز اشاره کرد و افزود: از نظر کمیسیون شهرسازی شورا هیچ یک از ملاک های باغ بودن در این پلاک ثبتی وجود ندارد لذا کمیسیون شهرسازی شورا رای به غیر باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۳ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ نبودن این زمین موافقت کردند.

عباسی در ادامه به پلاک ثبتی ۱۶۰۴.۳ اشاره کرد و افزود: حد نصاب درختان این ملک ۳۵ اصله است که در حال حاضر وجود ۴۷ اصله درخت در آن گزارش شده است. بر همین اساس کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا با ۱۵ رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رعایت پروتکل‌ها در خوزستان بسیار پایین است / آموزش و پرورش دغدغه اولیا را رفع کند

س دی ۱۴ , ۱۴۰۰
عامل/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خوزستان ۵۰ درصد و بسیار پایین است که باید با اعمال محدودیت‌های هوشمند کرونا، رعایت پروتکل‌ها تقویت شود. ولی‌الله حیاتی در نشست قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (۱۴ […]
d8b1d8b9d8a7db8cd8aa d9bed8b1d988d8aadaa9d984e2808cd987d8a7 d8afd8b1 d8aed988d8b2d8b3d8aad8a7d986 d8a8d8b3db8cd8a7d8b1 d9bed8a7db8cdb8c 61d424c68dea7

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.