راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته

d8b1d8a7d987d986d985d8a7db8cdb8c d8a8d8b1d8a7db8c daafd8a7d984d8b1db8ce2808cdaafd8b1d8afdb8c d8afd8b1 d8a2d8aed8b1 d987d981d8aad987 61d61a64bb99c

درصورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری را دارید، گزارش حاضر شرح عاملست از برنامه فعالیت گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران در آخر هفته.

رنگ رویا زده‌ام بر افق دیده و دل
نمایشگاه انفرادی «رنگ رویا زده‌ام بر افق دیده و دل» که به نمایش آثار ارغوان فلکه اختصاص دارد، در گالری با به‌نشانی تهران، بلوار ارتش غرب بعد از محلاتی خیابان بهاران بن بست نسترن پلاک ۱ ساختمان مدرن پلازا، واحد ۶۰۳ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲۱ دی ماه نیز ادامه دارد.
این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۴۵۴۶۵۷
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «رنگ رویا زده‌ام بر افقِ دیده و دل»

عبور
«عبور» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی بیتا محبتی است که در گالری راوی به نشانی تهران، اقدسیه خ موحد دانش خیابان عزت‌الله انتظامی کوچه دستان پلاک ۹ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۶ دی ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۶۴۵۴۸۸۱
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «عبور»

برخاسته از گور
نمایشگاه انفرادی «برخاسته از گور» که به نمایش آثار سیاوش محسنی اختصاص دارد، در گالری ژینوس به نشانی تهران، خیابان دکترحسین‌فاطمی، ابتدای خیابان‌ ولیعصر، پلاک‌۲۱، طبقه اول درحال برگزاری است و تا امروز ۱۶ دی ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۷۵۵۷۴
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «برخاسته از گور»

تعلیقِ تَن
«تعلیقِ تَن» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی سها کبیری است که در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ دی ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «تعلیق تن»

روزنه
«روزنه» نام نمایشگاه انفرادی فریدون امیدی است که در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲۱ دی ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «روزنه»

انقلاب؛ پوشه سوم
نمایشگاه گروهی «انقلاب؛ پوشه سوم» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مثل ثنا احمدی، پارمیس حکیمی، یاسمن وفایی و… اختصاص دارد، در نگارخانه آریا به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک ۱۰ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ یکم بهمن ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۲۷۰۸۳
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه گروهی «انقلاب؛ پوشه سوم»

مروری بر آثار محمد فاسونکی؛ از مجموعه امیر یگانه
نمایشگاه انفرادی «مروری بر آثار محمد فاسونکی؛ از مجموعه امیر یگانه» که به نمایش آثار محمد فاسونکی اختصاص دارد، در جامعه هنری دیهیم به نشانی تهران، شریعتی. بالاتر از مترو صدر. جنب کوچه هدایت. پلاک ۱۷۳۶ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲۴ دی نیز ادامه دارد.
این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «مروری بر آثار محمد فاسونکی؛ از مجموعه امیر یگانه»

بهترین حالت ممکن
«بهترین حالت ممکن» نام نمایشگاه انفرادی آرش میرهادی است که در گالری والی به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲۸ دی ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۶۹۸
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «بهترین حالت ممکن»

دهمین کلکسیونر
نمایشگاه گروهی «دهمین کلکسیونر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مثل محمد احصایی، هانیبال الخاص، پروانه اعتمادی و …  اختصاص دارد، در گالری آرتیبیشن به نشانی تهران ،خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد،نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲۶ دی نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه گروهی «دهمین کلکسیونر»

رو در رو
«رو در رو» نام نمایشگاه گروهی‌ای است که در گالری جاوید به نشانی تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان زرتشت غربی کوچه یزدان، پلاک ۱۷، واحد یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا یکم بهمن ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۳۴۱۳۴
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه گروهی «رو در رو»

زیستن روی لبه‌ها
نمایشگاه انفرادی «زیستن روی لبه‌ها» که به نمایش آثار فاطمه بهمن سیاهمرد اختصاص دارد، در گالری پروژه‌های آران به نشانی تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک ۵ درحال برگزاری است و تا تاریخ هشتم بهمن ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵

فصل تاریک
«فصل تاریک» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی سیما باقرزاده است که در گالری عصر به نشانی تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۴ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۱۱۵۵۳
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «فصل تاریک»

بازگشت ناپذیر
نمایشگاه انفرادی «بازگشت ناپذیر» که به نمایش آثار عیسی جباری ممقانی اختصاص دارد، در گالری ثالث به‌نشانی تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره١۴٨ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲۲ دی ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ٨٨٣٢۵٣٧۶
 

از نفس افتاده
«از نفس افتاده» نام نمایشگاه انفرادی مرجان ثابتی است که در گالری طراحان آزاد به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ دی ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶
 

راهنمایی برای گالری‌گردی در آخر هفته
پوستر نمایشگاه انفرادی «از نفس افتاده»

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

۲۵ درصد متقاضیان، تسهیلات رونق تولید گرفتند

پ دی ۱۶ , ۱۴۰۰
بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در هشت ماهه امسال ۲۵ درصد متقاضیان تسهیلات رونق تولید و ۴۴.۶ درصد متقاضیان تسهیلات برنامه تولید و اشتغال دریافت کردند. به گزارش عامل، بر اساس این آمار در  هشت ماهه امسال بیش از ۱۱ هزار میلیارد […]
dbb2dbb5 d8afd8b1d8b5d8af d985d8aad982d8a7d8b6db8cd8a7d986d88c d8aad8b3d987db8cd984d8a7d8aa d8b1d988d986d982 d8aad988d984db8cd8af daaf 61d61a6d530c4

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.