۷ مدل از بهترین دستگاه تصفیه آب برای خرید

dbb7 d985d8afd984 d8a7d8b2 d8a8d987d8aad8b1db8cd986 d8afd8b3d8aadaafd8a7d987 d8aad8b5d981db8cd987 d8a2d8a8 d8a8d8b1d8a7db8c d8aed8b1 61c33745af255

به گزارش بازرگانی خبرگزاری عامل، دستگاه تصفیه آب یکی از مهمترین دستگاه‌های خانگی در سال‌های اخیر است که آنقدر مورد اهمیت واقع شده است که باید در انتخاب و خرید آن دقت زیادی داشته باشیم تا بتوانیم یک محصول ایده‌آل با کارایی بالا و مناسب را انتخاب کنیم.

متاسفانه اهمیت تصفیه آب بیشتر از ناحیه آلودگی هوا و آب است. در چند دهه اخیر به دلیل عدم کنترل آلودگی‌های محیط زیست و پیشرفت تکنولوژی آسیب‌های زیادی به آب آشامیدنی وارد شده است که اثرات زیادی بر روی اندام‌های داخلی بدن داشته است.

بنابراین وجود یک دستگاه تصفیه آب برای سلامتی بدن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با آلودگی بسیار نیاز است تا بتوانیم آبی شرب با طعمی گوارا و شیرین بنوشیم.

در این مقاله ۷ مدل از بهترین دستگاه‌های تصفیه آب برای خرید دستگاه تصفیه آب به شما معرفی می‌کنیم.

دستگاه تصفیه آب مینروا مدل Ro۸- ۰۲ Plus

این دستگاه تصفیه آب ترکیبی از مواد الیافی گیاهی است، یعنی ساخت فیلترهای این دستگاه از پوسته درخت نارگیل است که خود مزیتی در جهت استفاده هر چه بیشتر از این دستگاه است و از کمترین مواد پلاستیکی استفاده شده است.

این دستگاه ساخت کشور تایوان است که تمهیدات خوب و ایده‌الی را برای مصرف کننده در نظر گرفته است. یک مخزن تحت فشار را در طراحی این دستگاه می‌بینید که برای زمان‌های که با قطع آب و یا برق مواجه هستید، آب ذخیره برای آشامیدن داشته باشید.

برای تامین آبی خالص بدون هیچگونه میکروب و باکتری از یک فیلتر با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است که به کمک همین فیلتر می‌توانید یک لیوان آب سالم بدون هیچگونه آلاینده‌ای بنوشید.

دستگاه تصفیه آب مینروا مدل Ro۷-Alkaline

این نوع تصفیه کننده آب هم شبیه مدل قبلی است، اما یک سری تغییرات کوچک نیز در خود دارد و ساخت کشور تایوان است. این دستگاه ۷ مرحله یونیزه کننده آب دارد تا میزان قلیایی بودن آب را در درجه و تنظیم مناسب نگه دارد. در قسمت فیلترینگ ششم این دستگاه فیلتر معدنی ساز قرار گرفته است، یعنی میزان املاح و مواد معدنی پرخاصیت را حین یونیزه شدن حفظ می‌کند تا خاصیت آب از بین نرود.

در ضمن مانند نمونه آب تصفیه کن قبلی دارای فیلترهایی تماما از جنس گیاهی است که این موضوع هم در مورد خرید می‌تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.

دستگاه تصفیه کننده آب منی روا مدل Ro۶- ۵۰G

این نوع دستگاه تصفیه هم مانند دو نمونه قبلی کارایی مشابه دارد که محصول کشور تایوان است که مجددا دارای ۷ فیلتر اساسی است و هر نوع فیلتر یک کار مخصوص به خود را انجام می‌دهد. مثلا فیلترششم وظیفه حفظ مواد معدنی را دارد که در حین مرحله از بین بردن مواد سمی و باکتریایی از بین نروند و سختی آب افزایش پیدا نکند و نوشیدن آن بدمزه و تلخ نشود.

تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل Ro-S۱۵۱

یکی از برندهای مطرح و تاثیر گذار کشور تایوان در زمینه صنعت تصفیه آب است. که دارای ۷ مرحله اساسی برای تصفیه آب است، یعنی هر بخشی از این ۷ مرحله کار مخصوص به خود را انجام می‌دهد.

جداسازی مواد آلوده مثل باکتری‌ها و میکروب‌ها همچنین آلاینده‌های محیطی که بسیار برای بدن خطرناک هستند. در مراحل بعدی برای پیشگیری از هدر رفتن املاح معدنی موجود در آب از فبلترهای دقیق‌تر و حساس‌تر استفاده می‌شود که معمولا جنس این فیلترها از مواد گیاهی است و کمتر از مواد شیمیایی و پلاستیکی استفاده شده است.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا مدل Ro Gold ۲۰۱۹

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های تصفیه آب است که دارای اسمز معکوس است. یعنی قابلیت بالایی در تبدیل آب شور و بی کیفیت به آبی سالم و گوارا دارد. این کار را به کمک انواع فیلترهایی انجام می‌دهد که در داخل دستگاه به درستی تنظیم شده‌اند.

از دیگر خواص ساختار فیلترینگ دستگاه این است که می‌تواند کلر و سایر مواد معلق اضافی و سمی را از آب حذف کند و بوی مطبوع و طعمی گوارا به آب نوشیدنی اضافه کند.

دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مدل UF-SF۴۰۰۰

اگر یک دستگاه تصفیه آب با قابلیت بالا نیاز دارید حتما این دستگاه را امتحان کنید که دارای مخزن حاوی آنتی باکتریال با گنجایش ۱۶ لیتر است که به راحتی می‌تواند ظرفیت زیادی از آب را تصفیه کند و بر خاصیت قلیایی آب بیفزاید تا آبی سالم را بنوشید و تاثیر منفی بر روی مکانیزم کلیه‌ها و روده‌ها نگذارد.

همچنین شامل ده مرحله فیلترینگ است که از جنس پروپیلن است، یکی از پلیمرهای پرکاربرد است که با دما و فشارهای متغیر قابلیت بالای خود را حفظ می‌کند.

دستگاه تصفیه آب آکوا کلیر مدل NEW DESIGN ۲۰۲۰- AFQ۹

این دستگاه مجهز به اولترا فیلتراسیون است که در واقع ذرات جامد موجود در آب را به درستی جداسازی می‌کند. یعنی مواد سخت و سنگین را از آب جدا می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود آبی سبک بدون مواد فلزی سنگین استفاده کنیم که برای کلیه‌ها بسیار مضر هستند.

در کنار آن مخزنی از نوع آنتی باکتریال دارد که در این مورد هم انواع باکتری‌ها و میکروب‌های سمی از بین خواهند رفت پس ماده‌ای آلوده وارد بدن نخواهد شد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری عامل در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

شماره جدید «مدیریت ارتباطات» درباره حریم خصوصی منتشر شد

چ دی ۱ , ۱۴۰۰
به گزارش خبرگزاری عامل، شماره ۱۳۹ ماهنامه مدیریت ارتباطات به‌تازگی با پرونده‌هایی درباره حریم خصوصی در عصر ارتباطات، مستندسازی در روابط‌عمومی‌ها، حوزه عمومی و فیس‌بوک منتشر شده و روی پیشخوان مطبوعات آمده است. حریم خصوصی، تاثیر فراگیر شدن فناوری‌های ارتباطاتی بر آن و تطورات مفهومی و عینی این مفهوم، موضوع […]
d8b4d985d8a7d8b1d987 d8acd8afdb8cd8af d985d8afdb8cd8b1db8cd8aa d8a7d8b1d8aad8a8d8a7d8b7d8a7d8aa d8afd8b1d8a8d8a7d8b1d987 d8ad 61c3374d0f9f4

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.