۶۳۱ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد ایلام واگذار شد/ تحویل۱۰۱ واحد به سیل‌زدگان

dbb6dbb3dbb1 d988d8a7d8add8af d985d8b3daa9d988d986db8c d8a8d987 d985d8afd8afd8acd988db8cd8a7d986 daa9d985db8cd8aad987 d8a7d985d8afd8a7 61c9828d2829a

عامل/ایلام طی آیینی، پایان کار ۶۳۱ واحد مسکونی احداثی مربوط به تفاهم نامه مشترک بین کمیته امداد و سپاه امیرالمومنین علیه السلام استان ایلام به مددجویان اعلام شد.

«رضا طاهری» در آیین واگذاری واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد استان، اظهار کرد: برای ساخت این واحدهای مسکونی ۲۳۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات کمیته امداد هزینه شده و حوزه محرومیت‌زدایی سپاه استان ایلام کار اجرایی این تعداد واحد مسکونی را برعهده گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام با عنوان اینکه کار ساخت این واحدهای مسکونی از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است، گفت: در مرحله اول واگذاری این واحدها ۴۰۹ مورد و در مرحله پایانی نیز ۲۲۲ واحد تحویل نیازمندان فاقد مسکن این استان در روستاهای سراسر استان شده است.

وی اضافه کرد: در پایان مراحل ساخت این واحدهای مسکونی مشترک لازم می‌دانم از سازمان بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، گروه‌های جهادی، قرارگاه سازندگی امام رضا (ع)، خیرین، اقوام و بستگان مددجویان و تمامی  عزیزانی که در خلق این کار ماندگار نقش داشته‌اند تشکر کنم.

طاهری به برنامه‌های حوزه مسکن این نهاد در سال جاری اشاره کرد و گفت:  امسال بیش از ۲ هزار مورد خدمت مسکن در حال ارائه به مددجویان کمیته امداد استان بوده که حدود ۵۰۰ مورد آنها پروژه ساخت مسکن بوده که با همکاری بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و خیرین ساخته خواهند شد و در مجموع برای انجام این پروژه‌ها ۴۸۵ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

«جمال شاکرمی» نیز در این مراسم گفت؛ همکاری سپاه و کمیته امداد در ساخت این پروژه‌ها یک کار جهادی بود که در شرایط سخت انجام شد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین «ع» استان ایلام افزود: خوشبختانه در ساخت این پروژه‌ها هیچ مبلغی از مددجویان دریافت نشد و امروز شاهد پایان این پروژه بزرگ هستیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که در زمینه محرومیت‌زدایی همکاری نزدیکی با کمیته امداد داریم همچنان آماده انجام پروژه‌های دیگر هستیم.

شاکرمی ادامه داد: سپاه تکیه گاه مطمعئنی برای محرومین است و به مسئولان کمیته امداد اطمینان می‌دهیم که در همکاری با سپاه ضرر نخواهند کرد.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

برداشت گل نرگس - بهبهان‎

د دی ۶ , ۱۴۰۰
۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۰ شهر بهبهان در استان خوزستان، یکی از معروف‌ترین خاستگاه‌های گل نرگس در ایران به شمار می‌رود. این گل زیبا دارای ارزش دارویی و صنعتی نیز هست. برداشت این محصول معمولا از اواسط دی‌ماه آغاز و تا اواخر بهمن‌ماه ادامه دارد.

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.