امیر پوردستان: طرح “خاورمیانه بزرگ آمریکا” با استراتژی “حاج قاسم” شکست خورد/ اسرائیل از شهید سلیمانی وحشت داشت

d8a7d985db8cd8b1 d9bed988d8b1d8afd8b3d8aad8a7d986 d8b7d8b1d8ad d8aed8a7d988d8b1d985db8cd8a7d986d987 d8a8d8b2d8b1daaf d8a2d985d8b1 61cdf28b29447

به گزارش خبرگزاری عامل از بهارستان، امیر احمدرضا پوردستان عصر امروز در مراسم دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و بزرگداشت ۹ دی در شهر صالحیه اظهار داشت: عناصر نفوذی در فتنه ۸۸ فکر و ذهن برخی افراد را تحت تأثیر قرار دادند و حربه‌هایی را با استفاده از فتنه به کشور تحمیل کردند که در ادامه، این فتنه‌ها توسط مردم خنثی شد.

وی به واکاوی واقعه فتنه ۸۸ تأکید کرد و افزود: فتنه از زوایای مختلف باید بررسی شود و تبیین واقعیت‌های فتنه می‌تواند کمک بزرگی به جامعه کرده و بصیرت را کاملاً شفاف کند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش با اشاره به بازی خوردن برخی افراد که نزدیک به امام راحل (ره) بودند و مسیر ولایت را گم کردند گفت: حق با مسئولیت‌ها مشخص نمی‌شود و عده‌ای با بی‌بصیرتی مسیر انقلاب اسلامی را به فراموشی سپردند.

پوردستان با بیان اینکه دشمن عملیات‌، برنامه و تمرینات بسیاری انجام می‌دهد، بیان کرد: انقلاب مخملی، نارنجی و گل رز توسط آمریکا در برخی کشورها انجام و با موفقیت مواجه شد ولی انقلاب جنبش سبز در جمهوری اسلامی ایران با درایت رهبری و مردم ولایی شکست خورد.

وی تصریح کرد: قبل از اجرای فتنه ۸۸ دشمن عوامل خود را با چمدان‎های پر پول وارد ایران کرد و این عوامل شروع به اجیر کردن برخی از فریب‌خوردگان کردند تا با اغتشاشات مسیر انقلاب و نظام را تغییر دهند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش با بیان اینکه برخورد انقلاب اسلامی با فریب‌خوردگان با صبر، بردباری و متانت بود ابراز داشت: شخصیت حاج قاسم سلیمانی شخصیتی راهبردی در جهان و دنیای اسلام بود.

پوردستان تصریح کرد: شهید سلیمانی سینه خود را در برابر آماج حملات دشمنان قرار داد و با رشادت و فداکاری به‌عنوان سرباز جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمن تا دندان مسلح امنیت را به ارمغان آورد.

وی با اشاره به شاگردی حاج قاسم در مکتب معمار کبیر انقلاب اسلام بیان کرد: شهید حاج قاسم خستگی را خسته می‌کرد و زخم‌های عمیقی را به همراه داشت که این زخم‌ها بر او بی‌اثر بودند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش با اشاره به اشتراک نظر سیدحسن نصرالله و شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی عملیات را با حضور میدانی خود هدایت می‌کرد و با تمام وجود در خدمت اسلام و رهبری بود.

پوردستان با بیان اینکه حاج قاسم مالک اشتر انقلاب اسلامی بود تصریح کرد: حرف شنوی و اطاعت حاج قاسم از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مثال‌زدنی بود و این ولایت مداری باعث عزت و بزرگی او شد.

وی به ایجاد رعب و وحشت داعشیان و گروه‌های تکفیری توسط حاج قاسم اشاره کرد و افزود: حاج قاسم در عملیات آزادسازی سوریه و عراق از رهبری اذن دریافت و عملیات را رهبری می‌کرد.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: تصمیمات اثرگذار حاج قاسم در منطقه بی‌نظیر بود که ژنرال‌ها و نظامیان جهان بارها در مورد آن اذعان و صحبت کرده‌اند.

پوردستان همچنین دلیل شهادت حاج قاسم را مانعی برای انجام طرح معامله قرن عنوان و بیان کرد: طرح معامله قرن توسط رژیم صهیونیستی و آمریکا با ۳۰ میلیارد دلار کلید خورد و کشورهای عربی برای اجرای آن آماده شده بودند که با وجود حاج قاسم این طرح عملیاتی نمی‌شد که توسط آمریکا و شرکای غربی و عربی به شهادت رسید.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش در پایان با اشاره به کارهای بزرگ و ماندگار حاج قاسم خاطرنشان کرد: پی‌ریزی ارتش حضرت بقیه‌الله اعظم (عج) برگرفته از انسان‌های آزاده جهان در کشورهای مختلف است، توسعه و گسترش فرهنگ بسیج در کشورهای محور مقاومت، ایجاد موازنه وحشت برای رژیم صهیونیستی با انتقال آموزش به محور مقاومت، شکست راهبرد آمریکا در طرح اجرای خاورمیانه بزرگ از مهمترین خدمات و کارهای شهید سلیمانی بود.

انتهای پیام/ش

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پیشرفت و پسرفت جامعه ناشی از عملکرد آموزش و پرورش است

پ دی ۹ , ۱۴۰۰
به گزارش خبرنگار عامل، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری عصر چهارشنبه در دیدار مدیران و کارکنان هسته گزینش اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی رابطه متقابل با یکدیگر دارند و ماندگاری این دو در تعامل با همدیگر […]
d9bedb8cd8b4d8b1d981d8aa d988 d9bed8b3d8b1d981d8aa d8acd8a7d985d8b9d987 d986d8a7d8b4db8c d8a7d8b2 d8b9d985d984daa9d8b1d8af d8a2d985d988 61cdf2916f507

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.