سخنگوی سپاه: خارج شدن آمریکا از منطقه اولین تاوان ترور شهید سلیمانی است

d8b3d8aed986daafd988db8c d8b3d9bed8a7d987 d8aed8a7d8b1d8ac d8b4d8afd986 d8a2d985d8b1db8cdaa9d8a7 d8a7d8b2 d985d986d8b7d982d987 d8a7d988 61d1749117f4a

به گزارش عامل، سردار رمضان شریف روز یکشنبه در آیین بزرگداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ارومیه، افزود: همچنان که آمریکایی ها از افغانستان با خواری و خفت خارج شدند، از دیگر کشورهای منطقه نیز باید بیرون بروند.

وی با اشاره به سخنان چند روز پیش اشرف غنی رییس جمهوری پیشین افغانستان در خصوص خیانت آمریکایی ها به وی،  اضافه کرد: این حرف اشرف غنی، زبان حال شیخ نشینان حاشیه پیرامون کشور ماست.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این شیخ نشینان بدانند که نظیر مبارک در مصر، صدام حسین در عراق، بن علی در تونس و شاه ایران به جای سستی تکیه کرده اند.

سردار شریف اضافه کرد: جبهه حق با الگوگیری از شهید عزیزمان حاج قاسم پیش می رود و کسی نمی‌تواند مانع آن شود.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی با وجود عده و تجهیزات کمتر مقابل تروریست های تا بن دندان مسلح سوریه و عراق پیروز شد، اظهار کرد: حاج قاسم مدت ها پیش از شکست کامل داعش و ایادی آمریکا در منطقه، وعده شکست آنها را داده بود که این امر به دلیل اشراف و شناخت وی از جبهه دشمن و صلابت و استحکام جبهه مقاومت تحقق یافت و دشمنان اسلام شکست خوردند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص پیروزی ملت و دولت سوریه بر تروریست ها در همان ابتدای فعالیت گروه های تروریست در این‌ کشور، بیان کرد: این امر نیز سال ها بعد محقق شد و همان روز ملت و دولت سوریه پیروز میدان شده است.

سردار شریف گفت: امروز  فاطمیون، حیدریون، زینبیون، بسیجیان کشورمان و لبنانی ها افتخار می‌کنند در جبهه ای بجنگند که قاسم سالها فرمانده آن بوده است.

وی با اشاره به ترس همیشگی دشمنان از حاج قاسم، افزود: به داد و فریادهای صهیونیست ها و آمریکایی ها نگاه نکنید، آنها هنوز هم از تفکرحاج قاسم می ترسند و حتی از ابراز ارادت جوانان در فضای مجازی به ایشان نیز هراس دارند.

 سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حاج قاسم همواره به دنبال دیده نشدن بود، بیان کرد: این اخلاص وی موجب شده تا بعد از ۲ سال از شهادت این شخصیت والامقام همچنین از او یاد می شود و جوانان پیرو مکتب حاج قاسم هستند

سردار شریف اضافه کرد: چندی پیش یکی از مقامات برجسته آمریکایی گفته بود که ما حاج قاسم را به خاطر شکست در منطقه ترور نکردیم بلکه این ترور به خاطر محبوبیت وی و حلقه وصل بودن او بین مردم و نظام انجام شد.

وی گفت: آمریکایی ها و دشمنان ایران اسلامی سال ها در تلاش بودند که بین ملت و نظام فاصله بیندازند ولی حاج قاسم با محبوبیت خود، مانع این می شد.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی های حاج قاسم این بود که خود را سرباز ولایت می دانست و شهرت او نیز محصول عنایات، توجهات، تدابیر، نصایح، پشتیبانی ها و اعتماد ویژه رهبر معظم انقلاب بود.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: حاج قاسم برای همه اقشار و افراد در جامعه ما درس دارد و او همواره الهام بخش، منشا اثر و الگو بوده، هست و خواهد بود.

سردار شریف گفت: این الگو بودن به حدی است که جوانان فلسطینی در رژه خود، عکس حاج قاسم را در جلوی صفوف خود حمل و نشان می دهند که از او پیروی می‌کنند.

به‌گزارش عامل، در این آیین یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم‌ سلیمانی گرامی داشته شد.

شهید سلیمانی روز ۱۳ دی سال ۱۳۹۸ بر اثر حمله تروریستی آمریکایی ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

امسال، دومین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی است.

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

چین: موشک‌های مافوق صوت مجهز به ردیاب حرارتی ساختیم

ی دی ۱۲ , ۱۴۰۰
محققان چینی از رقم زدن پیشرفتی جدید خبر داده و می‌گویند، موشک‌های مافوق صوت مجهز به ردیاب حرارتی با قابلیت هدف گرفتن اهدافی نظیر ناوهای هواپیمابر و وسایل متحرک را طراحی و تولید کرده‌اند تا در این عرصه بر آمریکا غلبه کنند. به گزارش عامل،‌ به نقل از روزنامه دیلی […]
da86db8cd986 d985d988d8b4daa9e2808cd987d8a7db8c d985d8a7d981d988d982 d8b5d988d8aa d985d8acd987d8b2 d8a8d987 d8b1d8afdb8cd8a7d8a8 d8ad 61d1749891fe3

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.