الگوهای معاصر نظام به نسل جوان معرفی شود

عامل/آذربایجان غربی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه پرورش یافته مکتب امام حسین (ع) است.

حجت الاسلام محمد رستمی در گفت و گو با عامل اظهار کرد: همواره به تربیت دینی و معنوی شهدا اشاره شده است، بنابراین سردار سلیمانی به معنای واقعی کلمه تربیت یافته نهضت عاشورای حسینی و مکتب امام حسین (ع) است.

وی ادامه داد: ۴۲ سال از استقامت و پایداری انقلاب اسلامی در عرصه های ملی و فراملی سپری شده است، به طوری که ورود به گام دوم این انقلاب را شاهد هستیم، بنابراین برای درخشش هرچه بیشتر این نظام و انقلاب لازم است که الگوهای معاصر به نسل جوان معرفی شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: سبک مدیریتی سنتی نمی‌تواند پاسخگوی همه نیازهای انقلاب اسلامی باشد و می‌طلبد الگوها و مدیران توانمند و معاصر با نسل جوان به آنها معرفی شود، که سردار سلیمانی واجد همه این خصیصه‌ها است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه بیان کرد: سبک مدیریتی سردار سلیمانی مصداقی متعالی از شیوه راهبری موثر و موفقیت آمیز است، که موفقیت‌های شگرف همچون نابودی داعش را در پی داشت.

رستمی اضافه کرد: بعد از به شهادت رسیدن ایشان، ابعاد گسترده تری از شخصیت و ماموریت، سبک رهبری سردار به عنوان سبک متناسب با ذات انقلاب اسلامی، بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

این مسئول اضافه کرد: بنابراین باید برای شناختن و شناساندن ایشان بیش از پیش تلاش شود، چون از جشمه جوشان معرفت به اهل بیت (ع) سیراب بوده و نهضت حسینی را درک کرده بودند.

انتهای پیام

kajart

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

عباس: هیچ روزی بیش از امروز به تشکیل کشور فلسطین خوش بین نبودم

چ دی ۱۵ , ۱۴۰۰
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، به رغم شرایط سختی که ملت فلسطین با آن رو به رو است، هیچ روزی بیشتر از امروز نسبت به تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس خوش بین نبوده‌ام. به گزارش عامل،‌ به نقل ازخبرگزاری فلسطینی “سما”، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در […]
d8b9d8a8d8a7d8b3 d987db8cda86 d8b1d988d8b2db8c d8a8db8cd8b4 d8a7d8b2 d8a7d985d8b1d988d8b2 d8a8d987 d8aad8b4daa9db8cd984 daa9d8b4d988 61d5a4608626d

خبرهای فوری

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.